Kdo je to?
Kdo je to, byl Apologeta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Apologeta? Lidé, náboženství

Kdo je to Apologeta?

Jaký je význam slova Apologeta? Co to znamená?

Apologeta, v překladu promluva proti někomu, je označení pro skupinu lidí i jednotlivé osoby, propagují nějakou myšlenku nebo názor, které pak také obhajují. Většinou jde o určitý druh náboženství, filozofii, ideologický námět nebo politické přesvědčení.
Mnohdy není apologeta objektivní a může fakta interpretovat výhradně ve prospěch vlastního názoru.Kdo je to, byl Apologeta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Apologeta? Lidé, náboženství

Sdílejte tuto stránku se slovem Apologeta s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Slopestyle? Znáte pojem Bourbon? Vzpomněli byste si na význam slova Melancholik? Pamatujete si definici pojmu Prednison?

Klíčová slova: co je to Apologeta?, kdo je Apologeta?, co znamená, heslo, vysvětlení, význam pojmu, popis, slovo, význam, formulace, původ slova, definice, etymologie, přesný význam, přesný výraz

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Apologeta, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Apologeta? Kdo to byl Apologeta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Apologeta? Definice pojmu Apologeta je v kategorii náboženství. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než náboženství).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.