Kdo je to?
Kdo je to, byl Apologeta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Apologeta? Lidé, náboženství

Kdo je to Apologeta?

Jaký je význam slova Apologeta? Co to znamená?

Apologeta, v překladu promluva proti někomu, je označení pro skupinu lidí i jednotlivé osoby, propagují nějakou myšlenku nebo názor, které pak také obhajují. Většinou jde o určitý druh náboženství, filozofii, ideologický námět nebo politické přesvědčení.
Mnohdy není apologeta objektivní a může fakta interpretovat výhradně ve prospěch vlastního názoru.Kdo je to, byl Apologeta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Apologeta? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Apologeta? s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Slopestyle? Znáte pojem Bourbon? Vzpomněli byste si na význam slova Melancholik? Pamatujete si definici pojmu Prednison?

Klíčová slova: popis, wiki, význam slova, Apologeta, definice, kdo to je, přesný význam, přesný výraz, heslo, co znamená, význam, původ slova, popis, pojem, termín

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Apologeta? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Apologeta? Kdo to byl Apologeta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Apologeta? Definice pojmu Apologeta je v sekci náboženství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Apologeta i v jiné sekci než je kategorie náboženství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.