Kdo je to?
Kdo je to Markéta Kutilová? Životopis Markéta Kutilová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Markéta Kutilová?

Kdo je to Markéta Kutilová? Stručný životopis

Markéta Kutilová je česká žurnalistka a také humanitární pracovnice. Své příspěvky – články, reportáže, blog apod. zaměřuje především na problematiku zemí třetího světa. Publikuje nejen v českých, ale i mnoha prestižních zahraničních médiích. V současné době se soustředí na dokumentaci boje proti Islámskému státu.
Sýrii a Irák pravidelně navštěvuje, s Lenkou Klicperovou je spoluautorkou knih s tímto tématem a spolupracuje i na televizních reportážích. Pořádá také přednášky a neustále publikuje. Je spoluzakladatelkou projektů a sbírek na pomoc ženám a dětem a lidem v oblastech postižených válkou.Kdo je to Markéta Kutilová? Životopis Markéta Kutilová, lidé, osobnosti z novináři

Sdílejte tuto stránku s osobností Markéta Kutilová s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Markéta Kutilová

Národnost: česká

Pamatujete si definici pojmu Obrtlík? Vzpomněli byste si na význam slova Asketický? Vzpomněli byste si na význam slova Úvodník? Znáte pojem Kontuze?

Klíčová slova: Markéta Kutilová, informace, etymologie, kdo je Markéta Kutilová?, původ slova, význam, kdo to je, formulace, přesný význam, novináři, vysvětlení, wiki, význam slova, co je to Markéta Kutilová?, význam pojmu

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Markéta Kutilová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Markéta Kutilová? Kdo to byl Markéta Kutilová? Markéta Kutilová je v sekci novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Markéta Kutilová třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Markéta Kutilová i v jiné kategorii než je novináři.