Kdo je to?
Kdo je to Markéta Kutilová? Životopis Markéta Kutilová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Markéta Kutilová?

Kdo je to Markéta Kutilová? Stručný životopis

Markéta Kutilová je česká žurnalistka a také humanitární pracovnice. Své příspěvky – články, reportáže, blog apod. zaměřuje především na problematiku zemí třetího světa. Publikuje nejen v českých, ale i mnoha prestižních zahraničních médiích. V současné době se soustředí na dokumentaci boje proti Islámskému státu.
Sýrii a Irák pravidelně navštěvuje, s Lenkou Klicperovou je spoluautorkou knih s tímto tématem a spolupracuje i na televizních reportážích. Pořádá také přednášky a neustále publikuje. Je spoluzakladatelkou projektů a sbírek na pomoc ženám a dětem a lidem v oblastech postižených válkou.Kdo je to Markéta Kutilová? Životopis Markéta Kutilová, lidé, osobnosti z novináři

Sdílejte tuto stránku s osobností Markéta Kutilová se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Markéta Kutilová

Národnost: česká

Víte, co je to Inzulín? Znáte pojem Android? Vzpomněli byste si na význam slova Urea? Pamatujete si definici pojmu Lazura?

Klíčová slova: pojem, novináři, formulace, wiki, synonymum, termín, přesný výraz, kdo je Markéta Kutilová?, definice, vysvětlení, kdo to je, co je to Markéta Kutilová?, popis, heslo, popis

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Markéta Kutilová? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Markéta Kutilová? Kdo to byl Markéta Kutilová? Markéta Kutilová je v sekci novináři. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Markéta Kutilová třeba v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Markéta Kutilová i v jiné kategorii než je novináři.