Kdo je to?
Kdo je to, byl Bastard? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bastard? Lidé, hanlivé

Kdo je to Bastard?

Jaký je význam slova Bastard? Co to znamená?

Bastard je hanlivé označení nemanželského potomka, levobočka. Jiné označení je také panchart, v minulosti sebranec. Původně se takto označovali šlechtičtí levobočci, později také míšenci nebo kříženci.
Slovo bastard pochází z francouzštiny, v překladu znamená počatý ve stodole. V dřívějších dobách se nejednalo o hanlivé označení, šlechtičtí levobočci si tak říkali i sami. V současnosti se jedná o druh nadávky.Kdo je to, byl Bastard? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bastard? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Bastard se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Pomelo? Znáte pojem Rapsodie? Vzpomněli byste si na význam slova Hardware? Pamatujete si definici pojmu Džambulka?

Klíčová slova: slovo, význam pojmu, význam, informace, přesný význam, formulace, popis, definice, přesný výraz, hanlivé, etymologie, původ slova, Bastard, pojem, wiki

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Bastard, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Bastard? Kdo to byl Bastard? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bastard? Definice pojmu Bastard je v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Bastard i v jiné sekci než v hanlivé.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.