Kdo je to?
Kdo je to, byl Bastard? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bastard? Lidé, hanlivé

Kdo je to Bastard?

Jaký je význam slova Bastard? Co to znamená?

Bastard je hanlivé označení nemanželského potomka, levobočka. Jiné označení je také panchart, v minulosti sebranec. Původně se takto označovali šlechtičtí levobočci, později také míšenci nebo kříženci.
Slovo bastard pochází z francouzštiny, v překladu znamená počatý ve stodole. V dřívějších dobách se nejednalo o hanlivé označení, šlechtičtí levobočci si tak říkali i sami. V současnosti se jedná o druh nadávky.Kdo je to, byl Bastard? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bastard? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Bastard? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Pomelo? Znáte pojem Rapsodie? Vzpomněli byste si na význam slova Hardware? Pamatujete si definici pojmu Džambulka?

Klíčová slova: formulace, etymologie, definice, kdo je Bastard?, hanlivé, vysvětlení, informace, Bastard, původ slova, termín, popis, wiki, slovo, kdo to je, význam pojmu

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Bastard? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Bastard? Kdo to byl Bastard? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bastard? Definice pojmu Bastard je v sekci hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hanlivé.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.