Kdo je to?
Kdo je to, byl Bastard? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bastard? Lidé, hanlivé

Kdo je to Bastard?

Jaký je význam slova Bastard? Co to znamená?

Bastard je hanlivé označení nemanželského potomka, levobočka. Jiné označení je také panchart, v minulosti sebranec. Původně se takto označovali šlechtičtí levobočci, později také míšenci nebo kříženci.
Slovo bastard pochází z francouzštiny, v překladu znamená počatý ve stodole. V dřívějších dobách se nejednalo o hanlivé označení, šlechtičtí levobočci si tak říkali i sami. V současnosti se jedná o druh nadávky.Kdo je to, byl Bastard? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bastard? Lidé, hanlivé

Definici slova Bastard můžete sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Pomelo? Znáte pojem Rapsodie? Vzpomněli byste si na význam slova Hardware? Pamatujete si definici pojmu Džambulka?

Klíčová slova: etymologie, kdo to je, přesný význam, popis, formulace, původ slova, význam pojmu, hanlivé, co je to Bastard?, význam, kdo je Bastard?, informace, slovo, pojem, Bastard

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bastard

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Bastard? Kdo to byl Bastard? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bastard? Definice pojmu Bastard patří do sekce hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste hledat pojem, text, definici, řekněme třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.