Kdo je to?
Kdo je to Miloš Čermák? Životopis Miloš Čermák, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Miloš Čermák?

Kdo je to Miloš Čermák? Stručný životopis

Miloš Čermák je šéfredaktor serveru iHNed.cz. Tento žurnalista a spisovatel působí také jako konzultant a je spolumajitelem firma NextBig.cz. Je absolventem oboru kybernetika elektrotechnické fakulty ČVUT. Jako šéfredaktor působil v Lidových novinách a jako redaktor v časopise Reflex.
Miloš Čermák je i spoluautorem komiksu Hana a Hana. Působil i v České televizi, spolupracoval na pořadech jako Letem světem, Bez obalu a podobně. Má také částečný úvazek na katedře žurnalistiky Fakulty sociálních věd UK.Kdo je to Miloš Čermák? Životopis Miloš Čermák, lidé, osobnosti z novináři

Popis osobnosti Miloš Čermák můžete sdílet s vašimi kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Miloš Čermák

Národnost: česká
Datum narození: 1. srpna 1968
Místo narození: Praha

Víte, co je to Ztracené bednění? Znáte pojem Betlém? Vzpomněli byste si na význam slova Sukralóza? Pamatujete si definici pojmu Catering?

Klíčová slova: význam slova, definice, popis, Miloš Čermák, co znamená, heslo, wiki, synonymum, význam pojmu, formulace, novináři, popis, informace, vysvětlení, termín

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Miloš Čermák

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Miloš Čermák? Kdo to byl Miloš Čermák? Kdy se narodil Miloš Čermák? Kde se narodil Miloš Čermák? Miloš Čermák se nachází v sekci novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Miloš Čermák dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miloš Čermák i v jiné kategorii než je novináři.