Kdo je to?
Kdo je to, byl Legolas? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Legolas? Lidé, fikce

Kdo je to Legolas?

Jaký je význam slova Legolas? Co to znamená?

Legolas je literární postava, kterou použil J.R.R. Tolkien ve své trilogii Pán prstenů. Jde o fiktivní postavu, elfského prince, syna krále Thranduila. Je nesmrtelný, vysoký a hezký, umí velmi dobře bojovat a je mrštný. Má pronikavé oči, dlouhé světlé vlasy a protáhlé zašpičatělé uši.
Legolas v boji vyniká jako lukostřelec, k jeho výstroji však nepatří pouze luk a toulec se šípy, ale také dvě dýky, které neváhá použít. Je rychlý, bystrý a nesmírně obětavý přítel.Kdo je to, byl Legolas? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Legolas? Lidé, fikce

Líbí se vám definice kdo je to Legolas? Pak se podělte s blízkými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Aperol? Znáte pojem Halloween? Vzpomněli byste si na význam slova Antabus? Pamatujete si definici pojmu Okluze?

Klíčová slova: význam, formulace, popis, význam pojmu, význam slova, pojem, přesný význam, etymologie, vysvětlení, synonymum, heslo, informace, fikce, Legolas, termín

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Legolas

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Legolas? Kdo to byl Legolas? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Legolas? Definice pojmu Legolas je v kategorii fikce. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, definici, text, výraz řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Legolas i v jiných kategoriích (než fikce).