Kdo je to?
Kdo je to, byl Jack Rozparovač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jack Rozparovač? Lidé, přezdívky

Kdo je to Jack Rozparovač?

Jaký je význam slova Jack Rozparovač? Co to znamená?

Jack Rozparovač (v angličtině Jack the Ripper) je přezdívka, kterou byl označován sériový vrah páchající trestnou činnost v londýnské čtvrti Whitechapel v roce 1888. Jack Rozparovač brutálně zavraždil pět prostitutek a jejich těla zohavil. Jeho pravá identita nebyla nikdy odhalena. Předpokládá se, že měl určité znalosti anatomie, že mohl být řezník, lékař apod. Existuje celá řada legend a teorií, ale nic jistého.Kdo je to, byl Jack Rozparovač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jack Rozparovač? Lidé, přezdívky

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Jack Rozparovač? s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Region? Znáte pojem Kyčelník? Vzpomněli byste si na význam slova Obří slalom? Pamatujete si definici pojmu Lambliáza?

Klíčová slova: přesný význam, heslo, formulace, termín, vysvětlení, přezdívky, wiki, informace, Jack Rozparovač, význam slova, původ slova, synonymum, pojem, slovo, význam pojmu

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Jack Rozparovač? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jack Rozparovač? Kdo to byl Jack Rozparovač? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jack Rozparovač? Definice pojmu Jack Rozparovač je v sekci přezdívky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Jack Rozparovač hledat i v jiných kategoriích (než přezdívky).

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?