Kdo je to?
Kdo je to, byl Šárka Fialová? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šárka Fialová? Lidé, politici

Kdo je to Šárka Fialová?

Jaký je význam slova Šárka Fialová? Co to znamená?

Šárka Fialová je aktivistka, která do povědomí veřejnosti vstoupila jako organizátorka protestních akcí proti vládě Andreje Babiše. Původním povoláním je překladatelka, při této práci se věnuje péči o nemocného syna. Politikou se zabývá z pohledu aktivního občana, podílí se na protestech zaměřených proti kumulování moci v rukou jedné osoby.
Šárka Fialová měla velký podíl na akci Proč? Proto!, při které se na Václavském náměstí shromáždilo přes 20 000 demonstrantů.Kdo je to, byl Šárka Fialová? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šárka Fialová? Lidé, politici

Definici slova Šárka Fialová můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Offline? Pamatujete si definici pojmu Kurděje? Vzpomněli byste si na význam slova Přívlastek? Vzpomněli byste si na význam slova Životní prostředí?

Klíčová slova: popis, slovo, pojem, kdo to je, etymologie, přesný význam, heslo, přesný výraz, co znamená, význam pojmu, synonymum, politici, Šárka Fialová, co je to Šárka Fialová?, význam slova

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Šárka Fialová, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Šárka Fialová? Kdo to byl Šárka Fialová? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šárka Fialová? Definice pojmu Šárka Fialová se nachází v sekci politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Šárka Fialová i v jiné sekci než je kategorie politici.