Kdo je to?
Kdo je to Emmanuel Macron? Životopis Emmanuel Macron, lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Emmanuel Macron?

Kdo je to Emmanuel Macron? Stručný životopis

Emmanuel Macron, celým jménem Emmanuel Jean Michel Fréderic Macron je současný francouzský prezident. Před výkonem této funkce byl politikem a investičním bankéřem. Ve vládě Manuela Vallse působil ve funkci ministra hospodářství. Této pozice se však vzdal, aby se mohl zaměřit na svou kandidaturu na francouzského prezidenta. Zde zvítězil nad protikandidátkou Marine Le Penovou.
Prezidentem se Emmanuel Macron stal v roce 2017, současně se také ujal funkce spoluknížete Andorry.Kdo je to Emmanuel Macron? Životopis Emmanuel Macron, lidé, osobnosti z panovníci

Zaujala vás biografie osobnosti Emmanuel Macron? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Emmanuel Macron

Národnost: francouzská
Datum narození: 21.12.1977
Místo narození: Amiens

Vzpomněli byste si na význam slova Vikýř? Znáte pojem Blesk? Znáte pojem Chaš? Víte, co je to Pomluva?

Klíčová slova: co znamená, panovníci, vysvětlení, pojem, popis, synonymum, wiki, definice, popis, Emmanuel Macron, přesný význam, kdo je Emmanuel Macron?, termín, co je to Emmanuel Macron?, kdo to je

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Emmanuel Macron?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Emmanuel Macron? Kdo to byl Emmanuel Macron? Kdy se narodil Emmanuel Macron? Kde se narodil Emmanuel Macron? Emmanuel Macron patří do sekce panovníci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Emmanuel Macron řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Emmanuel Macron i v jiné kategorii než je panovníci.