Kdo je to?
Kdo je to Eric Trump? Životopis Eric Trump, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Eric Trump?

Kdo je to Eric Trump? Stručný životopis

Eric Trump, syn amerického prezidenta a úspěšný podnikatel, vede Nadaci Erica Trumpa, v níž získává prostředky pro nevyléčitelně nemocné děti, a je také viceprezidentem The Trump Organization, kde zodpovídá za rozvoj společnosti v oblasti nemovitostí.
Jeho matkou je první žena Donalda Trumpa Ivanka. Po rozvodu rodičů navštěvoval Eric Trump prestižní školy, vystudoval řízení a finančnictví na Georgetown University. S otcem a sestrou Ivankou spolupracuje v dalších společnostech.Kdo je to Eric Trump? Životopis Eric Trump, lidé, osobnosti z podnikání

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Eric Trump? s blízkými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Eric Trump

Národnost: USA
Datum narození: 6. ledna 1984
Místo narození: New York

Víte, co je to HPP? Znáte pojem Monolog? Vzpomněli byste si na význam slova Šalotka? Pamatujete si definici pojmu Uloženka?

Klíčová slova: význam slova, kdo to je, přesný význam, popis, původ slova, wiki, etymologie, formulace, co je to Eric Trump?, co znamená, informace, heslo, Eric Trump, pojem, kdo je Eric Trump?

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Eric Trump

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Eric Trump? Kdo to byl Eric Trump? Kdy se narodil Eric Trump? Kde se narodil Eric Trump? Eric Trump je v kategorii podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Eric Trump řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eric Trump i v jiné kategorii než je podnikání.