Kdo je to?
Kdo je to Michael Kors? Životopis Michael Kors, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Michael Kors?

Kdo je to Michael Kors? Stručný životopis

Michael Kors je americký módní návrhář, který vede svou společnost stejného jména. Věnuje se především navrhování oděvů a doplňků pro ženy.Kdo je to Michael Kors? Životopis Michael Kors, lidé, osobnosti z podnikání

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Michael Kors s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Michael Kors

Národnost: americká
Datum narození: 9.8. 1959
Místo narození: New York

Víte, co je to Národ? Znáte pojem Steam? Vzpomněli byste si na význam slova Přídavné jméno? Pamatujete si definici pojmu RPSN?

Klíčová slova: význam slova, co je to Michael Kors?, termín, kdo to je, formulace, přesný výraz, informace, synonymum, wiki, slovo, pojem, etymologie, co znamená, původ slova, vysvětlení

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Životopis, kdo je Michael Kors? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Michael Kors? Kdo to byl Michael Kors? Kdy se narodil Michael Kors? Kde se narodil Michael Kors? Michael Kors se nachází v kategorii podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Michael Kors dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michael Kors i v jiné kategorii než je podnikání.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.