Kdo je to?
Kdo je to Michael Kors? Životopis Michael Kors, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Michael Kors?

Kdo je to Michael Kors? Stručný životopis

Michael Kors je americký módní návrhář, který vede svou společnost stejného jména. Věnuje se především navrhování oděvů a doplňků pro ženy.Kdo je to Michael Kors? Životopis Michael Kors, lidé, osobnosti z podnikání

Popis osobnosti Michael Kors můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Michael Kors

Národnost: americká
Datum narození: 9.8. 1959
Místo narození: New York

Víte, co je to Národ? Znáte pojem Steam? Vzpomněli byste si na význam slova Přídavné jméno? Pamatujete si definici pojmu RPSN?

Klíčová slova: termín, popis, kdo to je, heslo, význam slova, význam, pojem, co znamená, popis, definice, vysvětlení, synonymum, Michael Kors, formulace, přesný výraz

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Michael Kors?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Michael Kors? Kdo to byl Michael Kors? Kdy se narodil Michael Kors? Kde se narodil Michael Kors? Michael Kors patří do sekce podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Michael Kors dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michael Kors i v jiné kategorii než je podnikání.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.