Kdo je to?
Kdo je to Sergey Brin? Životopis Sergey Brin, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Sergey Brin?

Kdo je to Sergey Brin? Stručný životopis

Sergey Brin, celým jménem Sergej Michailovič Brin, je jeden ze spoluzakladatelů společnosti Google (společně s Larry Pagem). Tato společnost je provozovatelem úspěšného vyhledávače Google. Spolu s rodiči emigroval z Ruska do USA a po zvládnutí angličtiny byl výborným studentem. Věnoval se především matematice a informatice. Ty pak studoval na Stanfordu. Zde se spřátelil s Larrym Pagem a společně vytvořili jeden z prvních vyhledávačů. Ten pak zdokonalili a založili na klíčových slovech.
Ve společné firmě Google byl Sergey Brin ředitelem speciálních projektů. Po obrovských úspěších s AdWords, Gmailem, Google mapami a Google Earth a operačním systémem Android vytvořili společnost Alphabet, která spojuje všechny jejich projekty.Kdo je to Sergey Brin? Životopis Sergey Brin, lidé, osobnosti z podnikání

Sdílejte tuto stránku s osobností Sergey Brin s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Sergey Brin

Národnost: Rusko, USA
Datum narození: 21. srpna 1973
Místo narození: Moskva

Víte, co je to Hmotný majetek? Znáte pojem Mascarpone? Vzpomněli byste si na význam slova Průsečík? Pamatujete si definici pojmu Skolióza?

Klíčová slova: wiki, formulace, význam, pojem, vysvětlení, kdo to je, podnikání, popis, informace, termín, co je to Sergey Brin?, slovo, význam pojmu, přesný význam, význam slova

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Sergey Brin?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Sergey Brin? Kdo to byl Sergey Brin? Kdy se narodil Sergey Brin? Kde se narodil Sergey Brin? Sergey Brin je v kategorii podnikání. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Sergey Brin dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sergey Brin i v jiné kategorii než je podnikání.