Kdo je to?
Kdo je to, byl Bečvář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bečvář? Lidé, profese

Kdo je to Bečvář?

Jaký je význam slova Bečvář? Co to znamená?

Bečvář bylo pojmenování pro řemeslníka, který vyráběl nejrůznější nádoby ze dřeva. V pozdějších dobách byla tato profese označována souhrnně jako bednář. Název bečvář pochází z pojmenování nádoby – bečvy.
Bečváři vyráběli také kádě, později i sudy na víno, zelí, pivo, máselnice, štoudve, hrotky, škopky a mnoho dalších dřevěných nádob.Kdo je to, byl Bečvář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bečvář? Lidé, profese

Definici slova Bečvář můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Mgr? Pamatujete si definici pojmu BARF? Vzpomněli byste si na význam slova Absurdní drama? Vzpomněli byste si na význam slova Angína?

Klíčová slova: definice, informace, wiki, formulace, slovo, původ slova, popis, význam pojmu, vysvětlení, etymologie, co znamená, pojem, synonymum, Bečvář, profese

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Bečvář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Bečvář? Kdo to byl Bečvář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bečvář? Definice pojmu Bečvář se nachází v kategorii profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Bečvář hledat i v jiných kategoriích (než profese).