Kdo je to?
Kdo je to Warren Buffett? Životopis Warren Buffett, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Warren Buffett?

Kdo je to Warren Buffett? Stručný životopis

Warren Buffett je americký podnikatel, miliardář a také známý filantrop. Svými investicemi a úspěšným obchodováním si získal přezdívky Zázrak nebo Věštec z Omahy. Zařadil se mezi stovku nejvlivnějších lidí na celém světě a několik let byl i nejbohatším člověkem světa.
Warren Buffet je největším akcionářem firem Berkshire Hathaway a také výkonným ředitelem.Kdo je to Warren Buffett? Životopis Warren Buffett, lidé, osobnosti z podnikání

Líbí se stručný životopis s osobou Warren Buffett? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Warren Buffett

Národnost: USA
Datum narození: 30. srpna 1930
Místo narození: Omaha

Víte, co je to Jmenovatel? Znáte pojem Licence? Vzpomněli byste si na význam slova Bašavel? Pamatujete si definici pojmu Ofsajd?

Klíčová slova: původ slova, slovo, vysvětlení, význam, kdo je Warren Buffett?, pojem, význam pojmu, wiki, přesný význam, popis, etymologie, podnikání, informace, co znamená, přesný výraz

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Warren Buffett

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Warren Buffett? Kdo to byl Warren Buffett? Kdy se narodil Warren Buffett? Kde se narodil Warren Buffett? Warren Buffett je v kategorii podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Warren Buffett dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Warren Buffett i v jiné kategorii než je podnikání.