Kdo je to?
Kdo je to, byl Thálie? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Thálie? Lidé, mytologie

Kdo je to Thálie?

Jaký je význam slova Thálie? Co to znamená?

Thálie byla jednou z devíti múz (múza komedie) ve starověkém Řecku. Po ní byla pojmenována Cena Thálie, kterou v České republice každoročně už od roku 1993 uděluje Herecká asociace, a to v několika kategoriích. Ocenění je považováno za prestižní, k jeho předávání dochází na jevišti Národního divadla a vysílá ho Česká televize.Kdo je to, byl Thálie? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Thálie? Lidé, mytologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Thálie s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Avatar? Znáte pojem Pogrom? Vzpomněli byste si na význam slova Aminokyselina? Pamatujete si definici pojmu Bipolární porucha?

Klíčová slova: co je to Thálie?, heslo, formulace, co znamená, popis, význam slova, definice, synonymum, popis, informace, slovo, pojem, význam pojmu, Thálie, původ slova

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Thálie

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Thálie? Kdo to byl Thálie? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Thálie? Definice pojmu Thálie patří do sekce mytologie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste hledat pojem, text, definici, třeba v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Thálie v jiné sekci než mytologie.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.