Kdo je to?
Kdo je to, byl Thálie? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Thálie? Lidé, mytologie

Kdo je to Thálie?

Jaký je význam slova Thálie? Co to znamená?

Thálie byla jednou z devíti múz (múza komedie) ve starověkém Řecku. Po ní byla pojmenována Cena Thálie, kterou v České republice každoročně už od roku 1993 uděluje Herecká asociace, a to v několika kategoriích. Ocenění je považováno za prestižní, k jeho předávání dochází na jevišti Národního divadla a vysílá ho Česká televize.Kdo je to, byl Thálie? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Thálie? Lidé, mytologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Thálie? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Skype? Víte, co je to Panna cotta? Víte, co je to Adiktologie? Pamatujete si definici pojmu Marketing?

Klíčová slova: termín, význam slova, kdo je Thálie?, wiki, význam pojmu, vysvětlení, pojem, informace, popis, popis, slovo, heslo, význam, původ slova, co je to Thálie?

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Thálie, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Thálie? Kdo to byl Thálie? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Thálie? Definice pojmu Thálie je v kategorii mytologie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Thálie hledat i v jiných kategoriích (než mytologie).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.