Kdo je to?
Kdo byl David Rockefeller? Životopis David Rockefeller, slavní lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to David Rockefeller?

Kdo to byl David Rockefeller? Stručný životopis

David Rockefeller byl významným členem rodiny Rockefellerů, úspěšným podnikatelem a patřil k nejbohatším lidem světa. Byl správcem Rockefellerových fondů, které financovaly např. založení OSN, když zajistily pozemky na stavbu a také peníze pro ústřední budovu této organizace.
David Rockefeller byl synem zakladatele Standard Oil a nejmladší syn Johna D. Rockefellera Juniora.Kdo byl David Rockefeller? Životopis David Rockefeller, slavní lidé, osobnosti z podnikání

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou David Rockefeller sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě David Rockefeller

Národnost: USA
Datum narození: 12. červen 1915
Místo narození: New York
Datum úmrtí: 20. března 2017

Znáte pojem Archaismus? Pamatujete si definici pojmu Kmenový list? Víte, co je to Kreatin? Vzpomněli byste si na význam slova Sanytr?

Klíčová slova: význam, kdo to je, význam pojmu, vysvětlení, podnikání, pojem, informace, popis, formulace, termín, význam slova, slovo, přesný význam, David Rockefeller, co znamená

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je David Rockefeller? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to David Rockefeller? Kdo to byl David Rockefeller? Kdy se narodil David Rockefeller? Kde se narodil David Rockefeller? Kdy zemřel David Rockefeller? David Rockefeller se nachází v kategorii podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka David Rockefeller třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Rockefeller i v jiné kategorii než je podnikání.