Kdo je to?
Kdo je to, byl Mouřenín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mouřenín? Lidé, hanlivé

Kdo je to Mouřenín?

Jaký je význam slova Mouřenín? Co to znamená?

Mouřenín je zastaralý výraz označující černocha. Je pro něj typické tmavé zbarvení kůže celého těla, což je způsobeno vyšším obsahem melaninu. Mouřenín mívá také plochý a široký nos, plnější a masitější rty a větší počet potních žláz. Vlasy jsou tmavé, až černé, většinou kudrnaté.
Původním domovem černochů byla Afrika, menšiny však mouřeníni vytvořili i v jiných státech, kam byli dováženi jako otroci. V této době migrují hlavně do Evropy.Kdo je to, byl Mouřenín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mouřenín? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Mouřenín? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu NASA? Víte, co je to Čolek? Vzpomněli byste si na význam slova Tinktura? Pamatujete si definici pojmu Mandel?

Klíčová slova: co je to Mouřenín?, slovo, význam, synonymum, vysvětlení, původ slova, přesný význam, popis, informace, Mouřenín, pojem, etymologie, význam pojmu, wiki, hanlivé

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mouřenín

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mouřenín? Kdo to byl Mouřenín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mouřenín? Definice pojmu Mouřenín je v kategorii hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít výraz, definici, slovo, termín kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hanlivé).