Kdo je to?
Kdo je to, byl Mouřenín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mouřenín? Lidé, hanlivé

Kdo je to Mouřenín?

Jaký je význam slova Mouřenín? Co to znamená?

Mouřenín je zastaralý výraz označující černocha. Je pro něj typické tmavé zbarvení kůže celého těla, což je způsobeno vyšším obsahem melaninu. Mouřenín mívá také plochý a široký nos, plnější a masitější rty a větší počet potních žláz. Vlasy jsou tmavé, až černé, většinou kudrnaté.
Původním domovem černochů byla Afrika, menšiny však mouřeníni vytvořili i v jiných státech, kam byli dováženi jako otroci. V této době migrují hlavně do Evropy.Kdo je to, byl Mouřenín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mouřenín? Lidé, hanlivé

Definici slova Mouřenín můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu NASA? Pamatujete si definici pojmu Paliativní péče? Vzpomněli byste si na význam slova Tinktura? Vzpomněli byste si na význam slova Crack?

Klíčová slova: Mouřenín, význam, definice, co znamená, etymologie, co je to Mouřenín?, heslo, slovo, informace, popis, wiki, význam pojmu, kdo je Mouřenín?, formulace, vysvětlení

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Mouřenín? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Mouřenín? Kdo to byl Mouřenín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mouřenín? Definice pojmu Mouřenín se nachází v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Mouřenín i jinde než v sekci než v hanlivé.