Kdo je to?
Kdo je to, byl Sluha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sluha? Lidé, profese

Kdo je to Sluha?

Co znamená a jaký je význam slova Sluha?

Sluha je muž, který má za úkol zajišťovat běžné činnosti v něčí domácnosti. Nejčastější činnosti vykonávané sluhy a služkami jsou vaření, úklid, praní a žehlení, drobná údržba, nakupování, krmení domácích zvířat, hlídání dětí apod. Skupina sluhů a služek v jedné domácnosti se nazývá služebnictvo. To je podřízeno Majordomovi (správci).Kdo je to, byl Sluha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sluha? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Sluha? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to ČVOP? Znáte pojem Pleonasmus? Vzpomněli byste si na význam slova Diskriminace? Pamatujete si definici pojmu Řapík?

Klíčová slova: informace, popis, co znamená, wiki, kdo je Sluha?, původ slova, slovo, etymologie, heslo, termín, popis, Sluha, formulace, význam pojmu, pojem

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Sluha? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Sluha? Kdo to byl Sluha? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sluha? Definice pojmu Sluha se nachází v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Sluha i v jiných kategoriích (než profese).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.