Kdo je to?
Kdo je to Jiří Hynek? Životopis Jiří Hynek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jiří Hynek?

Kdo je to Jiří Hynek? Stručný životopis

Jiří Hynek je jedním ze zakladatelů a také tajemníkem politické strany Realisté. Je manažerem i politikem, od roku 2011 působí jako prezident a výkonný ředitel Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR.
Jiří Hynek je absolventem Matematicko – fyzikální fakulty univerzity Karlovy v oboru matematická informatika. Zde také získal titul doktora přírodních věd. V politice se zapojil především jako kandidát na pozici prezidenta České republiky ve volbách 2018.Kdo je to Jiří Hynek? Životopis Jiří Hynek, lidé, osobnosti z politici

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jiří Hynek s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Jiří Hynek

Národnost: česká
Datum narození: 20. prosince 1960
Místo narození: Ústí nad Labem

Znáte pojem Honorář? Znáte pojem Wordpress? Víte, co je to Dokonalý trh? Víte, co je to Přepěťová ochrana?

Klíčová slova: kdo to je, termín, kdo je Jiří Hynek?, přesný výraz, přesný význam, význam pojmu, co znamená, co je to Jiří Hynek?, heslo, pojem, význam slova, význam, Jiří Hynek, vysvětlení, popis

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jiří Hynek

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jiří Hynek? Kdo to byl Jiří Hynek? Kdy se narodil Jiří Hynek? Kde se narodil Jiří Hynek? Jiří Hynek se nachází v sekci politici. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jiří Hynek např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Hynek i v jiné kategorii než je politici.