Kdo je to?
Kdo je to Jiří Hynek? Životopis Jiří Hynek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jiří Hynek?

Kdo je to Jiří Hynek? Stručný životopis

Jiří Hynek je jedním ze zakladatelů a také tajemníkem politické strany Realisté. Je manažerem i politikem, od roku 2011 působí jako prezident a výkonný ředitel Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR.
Jiří Hynek je absolventem Matematicko – fyzikální fakulty univerzity Karlovy v oboru matematická informatika. Zde také získal titul doktora přírodních věd. V politice se zapojil především jako kandidát na pozici prezidenta České republiky ve volbách 2018.Kdo je to Jiří Hynek? Životopis Jiří Hynek, lidé, osobnosti z politici

Zaujala vás biografie osobnosti Jiří Hynek? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Jiří Hynek

Národnost: česká
Datum narození: 20. prosince 1960
Místo narození: Ústí nad Labem

Víte, co je to Křížová cesta? Znáte pojem Akcent? Vzpomněli byste si na význam slova Isofix? Pamatujete si definici pojmu Sloka?

Klíčová slova: Jiří Hynek, slovo, kdo to je, politici, etymologie, termín, význam slova, význam, co je to Jiří Hynek?, kdo je Jiří Hynek?, přesný výraz, wiki, heslo, popis, co znamená

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to Jiří Hynek?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jiří Hynek? Kdo to byl Jiří Hynek? Kdy se narodil Jiří Hynek? Kde se narodil Jiří Hynek? Jiří Hynek patří do sekce politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jiří Hynek dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Hynek i v jiné kategorii než je politici.