Kdo je to?
Kdo je to, byl Masový vrah? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Masový vrah? Lidé, zločin

Kdo je to Masový vrah?

Co znamená a jaký je význam slova Masový vrah?

Masový vrah je zločinec, který se dopustil nejméně 4 vražd s minimálním časovým odstupem. Masoví vrazi jsou často teroristé.
Nejznámějšími českou masovou vražedkyní je Olga Hepnarová, která v roce 1973 nákladním automobilem zabila 8 lidí a 17 zranila. Stejný počet mrtvých měl na svědomí Zdeněk Kovář, který v roce 2015 zastřelil 8 lidí v restauraci Družba v Uherském Brodě.Kdo je to, byl Masový vrah? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Masový vrah? Lidé, zločin

Budeme rádi, pokud budete definici slova Masový vrah sdílet s blízkými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Kvásek? Znáte pojem Sociologie? Vzpomněli byste si na význam slova Remise? Pamatujete si definici pojmu Pomelo?

Klíčová slova: termín, informace, definice, formulace, popis, přesný výraz, vysvětlení, wiki, přesný význam, slovo, význam, původ slova, etymologie, zločin, synonymum

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Masový vrah, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Masový vrah? Kdo to byl Masový vrah? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Masový vrah? Definice pojmu Masový vrah se nachází v sekci zločin. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Masový vrah hledat i v jiných kategoriích (než zločin).