Kdo je to?
Kdo je to, byl Masový vrah? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Masový vrah? Lidé, zločin

Kdo je to Masový vrah?

Co znamená a jaký je význam slova Masový vrah?

Masový vrah je zločinec, který se dopustil nejméně 4 vražd s minimálním časovým odstupem. Masoví vrazi jsou často teroristé.
Nejznámějšími českou masovou vražedkyní je Olga Hepnarová, která v roce 1973 nákladním automobilem zabila 8 lidí a 17 zranila. Stejný počet mrtvých měl na svědomí Zdeněk Kovář, který v roce 2015 zastřelil 8 lidí v restauraci Družba v Uherském Brodě.Kdo je to, byl Masový vrah? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Masový vrah? Lidé, zločin

Líbí se vám definice kdo je to Masový vrah? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Biologický pas? Víte, co je to RPSN? Pamatujete si definici pojmu Spojka? Pamatujete si definici pojmu Hybridní pohon?

Klíčová slova: termín, vysvětlení, zločin, kdo je Masový vrah?, informace, pojem, přesný výraz, definice, co znamená, co je to Masový vrah?, přesný význam, slovo, formulace, popis, synonymum

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Masový vrah

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Masový vrah? Kdo to byl Masový vrah? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Masový vrah? Definice pojmu Masový vrah je v kategorii zločin. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než zločin.