Kdo je to?
Kdo je to Marek Hilšer? Životopis Marek Hilšer, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Marek Hilšer?

Kdo je to Marek Hilšer? Stručný životopis

Marek Hilšer je lékař a vědec, vysokoškolský učitel a angažuje se také v občanských aktivitách. Je jedním z kandidátů na prezidenta České republiky ve volbách v roce 2018. Absolvoval studium mezinárodních vztahů a lékařství na Karlově univerzitě.
Ve své vědecké praxi se Marek Hilšer zaměřuje především na boj proti rakovině. Zúčastnil se také zahraničních misí lékařů s organizací ADRA v Keni.Kdo je to Marek Hilšer? Životopis Marek Hilšer, lidé, osobnosti z politici

Sdílejte tuto stránku s osobností Marek Hilšer s přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Marek Hilšer

Národnost: česká
Datum narození: 23. března 1976
Místo narození: Chomutov

Víte, co je to Arabská guma? Znáte pojem Lanolin? Vzpomněli byste si na význam slova Biřmování? Pamatujete si definici pojmu Hologram?

Klíčová slova: Marek Hilšer, popis, význam slova, co znamená, heslo, definice, pojem, informace, termín, slovo, wiki, co je to Marek Hilšer?, přesný význam, význam pojmu, kdo je Marek Hilšer?

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Marek Hilšer?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Marek Hilšer? Kdo to byl Marek Hilšer? Kdy se narodil Marek Hilšer? Kde se narodil Marek Hilšer? Marek Hilšer je v kategorii politici. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Marek Hilšer například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marek Hilšer i v jiné kategorii než je politici.