Kdo je to?
Kdo je to Marian Jurečka? Životopis Marian Jurečka, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Marian Jurečka?

Kdo je to Marian Jurečka? Stručný životopis

Marian Jurečka je český politik, místopředseda KDU-ČSL, poslanec PČR, krajský zastupitel a bývalý ministr zemědělství. Má titul inženýr, je absolventem Mendelovy zemědělské a lesnické fakulty v oboru rostlinolékařství.
Prošel různými stranickými funkcemi, od člena Krajského výboru Mladých křesťanských demokratů až po poslance parlamentu za KDU – ČSL, předsedu poslaneckého klubu téže strany až k ministrovi zemědělství. Marian Jurečka je ženatý a je otcem čtyř dětí.Kdo je to Marian Jurečka? Životopis Marian Jurečka, lidé, osobnosti z politici

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Marian Jurečka sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Marian Jurečka

Národnost: česká
Datum narození: 15. 3. 1981
Místo narození: Přerov

Vzpomněli byste si na význam slova Xanthan? Pamatujete si definici pojmu Exekuce? Znáte pojem Vepřovice? Vzpomněli byste si na význam slova Hermafrodit?

Klíčová slova: přesný výraz, kdo je Marian Jurečka?, formulace, popis, význam, význam pojmu, co je to Marian Jurečka?, synonymum, termín, heslo, wiki, původ slova, co znamená, etymologie, přesný význam

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Marian Jurečka? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Marian Jurečka? Kdo to byl Marian Jurečka? Kdy se narodil Marian Jurečka? Kde se narodil Marian Jurečka? Marian Jurečka se nachází v kategorii politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Marian Jurečka dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marian Jurečka i v jiné kategorii než je politici.