Kdo je to?
Kdo je to Marian Jurečka? Životopis Marian Jurečka, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Marian Jurečka?

Kdo je to Marian Jurečka? Stručný životopis

Marian Jurečka je český politik, místopředseda KDU-ČSL, poslanec PČR, krajský zastupitel a bývalý ministr zemědělství. Má titul inženýr, je absolventem Mendelovy zemědělské a lesnické fakulty v oboru rostlinolékařství.
Prošel různými stranickými funkcemi, od člena Krajského výboru Mladých křesťanských demokratů až po poslance parlamentu za KDU – ČSL, předsedu poslaneckého klubu téže strany až k ministrovi zemědělství. Marian Jurečka je ženatý a je otcem čtyř dětí.Kdo je to Marian Jurečka? Životopis Marian Jurečka, lidé, osobnosti z politici

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Marian Jurečka s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Marian Jurečka

Národnost: česká
Datum narození: 15. 3. 1981
Místo narození: Přerov

Víte, co je to Optická síť? Znáte pojem Nocebo? Vzpomněli byste si na význam slova Debet? Pamatujete si definici pojmu Doktrína?

Klíčová slova: etymologie, význam, informace, definice, co znamená, termín, přesný výraz, vysvětlení, přesný význam, synonymum, Marian Jurečka, popis, původ slova, význam slova, heslo

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Marian Jurečka?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Marian Jurečka? Kdo to byl Marian Jurečka? Kdy se narodil Marian Jurečka? Kde se narodil Marian Jurečka? Marian Jurečka patří do sekce politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Marian Jurečka řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marian Jurečka i v jiné kategorii než je politici.