Kdo je to?
Kdo je to Lucie Bílá? Životopis Lucie Bílá, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Lucie Bílá?

Kdo je to Lucie Bílá? Stručný životopis

Lucie Bílá, původně Hana Zaňáková, je populární zpěvačka a herečka. Vyučila se dámskou krejčovou, hodiny zpěvu absolvovala na LŠU. Začala vystupovat se skupinami Arakain, Vitacit a jinými. Úspěšná byla již pod pseudonymem a s písněmi Petra Hanniga. Velkou popularitu jí vyneslo účinkování v muzikálech a filmu. Je několikanásobnou vítězkou Českého slavíka.
Lucie Bílá je také podnikatelkou, spoluvlastnicí firmy Fantazma. Ta mimo jiné vlastní Divadlo Ta Fantastika.Kdo je to Lucie Bílá? Životopis Lucie Bílá, lidé, osobnosti z hudba

Popis osobnosti Lucie Bílá můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Lucie Bílá

Národnost: česká
Datum narození: 7. dubna 1966
Místo narození: Otvovice

Znáte pojem Předložka? Pamatujete si definici pojmu Psychohygiena? Víte, co je to Amnézie? Vzpomněli byste si na význam slova Emigrace?

Klíčová slova: informace, termín, význam slova, co znamená, Lucie Bílá, pojem, formulace, přesný význam, kdo to je, hudba, slovo, vysvětlení, co je to Lucie Bílá?, význam pojmu, přesný výraz

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Lucie Bílá

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Lucie Bílá? Kdo to byl Lucie Bílá? Kdy se narodil Lucie Bílá? Kde se narodil Lucie Bílá? Lucie Bílá se nachází v sekci hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Lucie Bílá řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lucie Bílá i v jiné kategorii než je hudba.