Kdo je to?
Kdo je to, byl Disident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Disident? Lidé, politika

Kdo je to Disident?

Jaký je význam slova Disident? Co to znamená?

Slovem disident označujeme člověka, který je odpůrcem politického režimu v totalitních, nedemokratických státech a aktivně a nenásilně proti němu bojuje. Disidenti bývají za svou činnost trestání vězením nebo i smrtí. Komunita disidentů bývá označována jako disent.Kdo je to, byl Disident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Disident? Lidé, politika

Definici slova Disident můžete sdílet s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Spam? Pamatujete si definici pojmu Graviola? Víte, co je to ZPS? Vzpomněli byste si na význam slova Úroková sazba?

Klíčová slova: pojem, původ slova, význam, popis, přesný výraz, popis, kdo to je, kdo je Disident?, co znamená, co je to Disident?, definice, heslo, politika, termín, vysvětlení

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Disident? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Disident? Kdo to byl Disident? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Disident? Definice pojmu Disident se nachází v kategorii politika. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než politika.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.