Kdo je to?
Kdo je to, byl Disident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Disident? Lidé, politika

Kdo je to Disident?

Jaký je význam slova Disident? Co to znamená?

Slovem disident označujeme člověka, který je odpůrcem politického režimu v totalitních, nedemokratických státech a aktivně a nenásilně proti němu bojuje. Disidenti bývají za svou činnost trestání vězením nebo i smrtí. Komunita disidentů bývá označována jako disent.Kdo je to, byl Disident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Disident? Lidé, politika

Tento text (Disident) můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Smart TV? Znáte pojem Hrdinství? Vzpomněli byste si na význam slova Kepr? Pamatujete si definici pojmu AUX?

Klíčová slova: vysvětlení, etymologie, popis, kdo je Disident?, informace, politika, význam pojmu, kdo to je, definice, co znamená, přesný výraz, Disident, význam slova, popis, slovo

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Disident, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Disident? Kdo to byl Disident? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Disident? Definice pojmu Disident je v kategorii politika. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu např. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než politika).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.