Kdo je to?
Kdo je to, byl Disident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Disident? Lidé, politika

Kdo je to Disident?

Jaký je význam slova Disident? Co to znamená?

Slovem disident označujeme člověka, který je odpůrcem politického režimu v totalitních, nedemokratických státech a aktivně a nenásilně proti němu bojuje. Disidenti bývají za svou činnost trestání vězením nebo i smrtí. Komunita disidentů bývá označována jako disent.Kdo je to, byl Disident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Disident? Lidé, politika

Zaujalo vás slovo, termín Disident? Potom se podělte se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Smart TV? Znáte pojem Hrdinství? Vzpomněli byste si na význam slova Kepr? Pamatujete si definici pojmu AUX?

Klíčová slova: popis, politika, co je to Disident?, slovo, wiki, kdo je Disident?, informace, význam pojmu, definice, Disident, kdo to je, co znamená, synonymum, přesný výraz, význam

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Disident? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Disident? Kdo to byl Disident? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Disident? Definice pojmu Disident se nachází v kategorii politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Disident i v jiné kategorii než je sekce politika.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.