Kdo je to?
Kdo je to, byl Disident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Disident? Lidé, politika

Kdo je to Disident?

Jaký je význam slova Disident? Co to znamená?

Slovem disident označujeme člověka, který je odpůrcem politického režimu v totalitních, nedemokratických státech a aktivně a nenásilně proti němu bojuje. Disidenti bývají za svou činnost trestání vězením nebo i smrtí. Komunita disidentů bývá označována jako disent.Kdo je to, byl Disident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Disident? Lidé, politika

Líbí se vám definice kdo je to Disident? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Spam? Víte, co je to Warez? Víte, co je to ZPS? Pamatujete si definici pojmu Sledge hokej?

Klíčová slova: přesný význam, popis, definice, formulace, pojem, kdo je Disident?, popis, přesný výraz, informace, politika, význam, etymologie, význam slova, Disident, co je to Disident?

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Disident

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Disident? Kdo to byl Disident? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Disident? Definice pojmu Disident je v kategorii politika. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít pojem, definici, text, výraz například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Disident i v jiné kategorii než je sekce politika.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.