Kdo je to?
Kdo je to, byl Environmentalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Environmentalista? Lidé, politika

Kdo je to Environmentalista?

Jaký je význam slova Environmentalista? Co to znamená?

Environmentalista je stoupenec politického i etického hnutí, které si za cíl klade zachování životního prostředí, jeho obnovu, zlepšení i ochranu. Svým působením chce dosáhnout změn politických, ekonomických i společenských postupů, které životnímu prostředí škodí.
Environmentalista má některé společné zájmy s ekology. Samotné označení bylo odvozeno z anglického názvu pro životní prostředí.Kdo je to, byl Environmentalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Environmentalista? Lidé, politika

Tento text (Environmentalista) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Boršč? Vzpomněli byste si na význam slova Štědrovka? Víte, co je to Cream cheese? Znáte pojem Parafín?

Klíčová slova: termín, co je to Environmentalista?, význam, informace, popis, kdo je Environmentalista?, synonymum, pojem, Environmentalista, přesný výraz, vysvětlení, původ slova, význam pojmu, význam slova, kdo to je

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Environmentalista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Environmentalista? Kdo to byl Environmentalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Environmentalista? Definice pojmu Environmentalista je v sekci politika. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Environmentalista v jiné sekci než politika.