Kdo je to?
Kdo je to, byl Environmentalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Environmentalista? Lidé, politika

Kdo je to Environmentalista?

Jaký je význam slova Environmentalista? Co to znamená?

Environmentalista je stoupenec politického i etického hnutí, které si za cíl klade zachování životního prostředí, jeho obnovu, zlepšení i ochranu. Svým působením chce dosáhnout změn politických, ekonomických i společenských postupů, které životnímu prostředí škodí.
Environmentalista má některé společné zájmy s ekology. Samotné označení bylo odvozeno z anglického názvu pro životní prostředí.Kdo je to, byl Environmentalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Environmentalista? Lidé, politika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Environmentalista s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Boršč? Znáte pojem Spořič obrazovky? Víte, co je to Cream cheese? Víte, co je to Granit?

Klíčová slova: definice, Environmentalista, politika, kdo to je, formulace, co znamená, přesný výraz, synonymum, wiki, termín, přesný význam, popis, pojem, původ slova, význam pojmu

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Environmentalista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Environmentalista? Kdo to byl Environmentalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Environmentalista? Definice pojmu Environmentalista se nachází v sekci politika. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít pojem, text, definici, řekněme například v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v politika.