Kdo je to?
Kdo je to, byl Levičák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Levičák? Lidé, politika

Kdo je to Levičák?

Co znamená a jaký je význam slova Levičák?

Levičák je člověk zastávající levicové názory, tedy zastánce systému, který podporuje zájem většiny. Jeho hlavní ideou je solidarita, která bere ohledy na individuální možnosti jedince. Často prosazuje solidaritu i s těmi, kteří se do obtížné situace dostali vlastní vinou.
Označení levičák může mít mírně hanlivý nádech.Kdo je to, byl Levičák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Levičák? Lidé, politika

Tento text (Levičák) můžete sdílet se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Daňová evidence? Vzpomněli byste si na význam slova Podílový fond? Znáte pojem Chinin? Znáte pojem Cytoskopie?

Klíčová slova: význam, popis, heslo, popis, kdo to je, co znamená, přesný výraz, slovo, definice, kdo je Levičák?, původ slova, vysvětlení, přesný význam, informace, pojem

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Levičák, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Levičák? Kdo to byl Levičák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Levičák? Definice pojmu Levičák je v kategorii politika. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Levičák i v jiné kategorii než v politika.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.