Kdo je to?
Kdo je to, byl Libertarián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Libertarián? Lidé, politika

Kdo je to Libertarián?

Co znamená a jaký je význam slova Libertarián?

Libertarián je pojmenování příslušníka některé z politických ideologií, která za prioritu považují svobodu a aktivitu jak politickou, tak obecnou.
Libertarián vyjadřuje odpor vůči jakékoli formě donucování a své názory prosazuje prostřednictvím dobrovolných spolků nebo občanských sdružení. Za ideální považuje společnost fungující bez státního zřízení nebo s minimálními zásahy státu. Je zastáncem svobody a volného obchodu.Kdo je to, byl Libertarián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Libertarián? Lidé, politika

Definici slova Libertarián můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Karnitin? Znáte pojem Diktafon? Vzpomněli byste si na význam slova Verš? Pamatujete si definici pojmu Introvert?

Klíčová slova: přesný výraz, formulace, Libertarián, význam pojmu, popis, vysvětlení, etymologie, popis, co je to Libertarián?, definice, přesný význam, politika, kdo to je, synonymum, informace

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Libertarián, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Libertarián? Kdo to byl Libertarián? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Libertarián? Definice pojmu Libertarián se nachází v sekci politika. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se vyhledat výraz, termín, heslo, výraz např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v politika.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.