Kdo je to?
Kdo je to, byl Otčím? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otčím? Lidé, vztahy

Kdo je to Otčím?

Jaký je význam slova Otčím? Co to znamená?

Otčím je nevlastní otec, matčin manžel nebo partner.Kdo je to, byl Otčím? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otčím? Lidé, vztahy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Otčím sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Animozita? Znáte pojem Brownfield? Vzpomněli byste si na význam slova Kaldoun? Pamatujete si definici pojmu QOS?

Klíčová slova: formulace, informace, slovo, popis, synonymum, původ slova, význam, kdo to je, pojem, etymologie, přesný výraz, Otčím, vztahy, co znamená, popis

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Otčím? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Otčím? Kdo to byl Otčím? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Otčím? Definice pojmu Otčím se nachází v kategorii vztahy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též hledat pojem, text, definici, třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než vztahy.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.