Kdo je to?
Kdo je to, byl Otčím? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otčím? Lidé, vztahy

Kdo je to Otčím?

Jaký je význam slova Otčím? Co to znamená?

Otčím je nevlastní otec, matčin manžel nebo partner.Kdo je to, byl Otčím? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otčím? Lidé, vztahy

Definici slova Otčím můžete sdílet s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Pomelo? Pamatujete si definici pojmu Crack? Vzpomněli byste si na význam slova Vertigo? Vzpomněli byste si na význam slova Movember?

Klíčová slova: definice, vztahy, význam slova, přesný význam, popis, Otčím, etymologie, slovo, význam pojmu, pojem, co je to Otčím?, co znamená, původ slova, termín, kdo to je

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Otčím

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Otčím? Kdo to byl Otčím? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Otčím? Definice pojmu Otčím patří do sekce vztahy. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vztahy.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.