Kdo je to?
Kdo je to, byl Otčím? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otčím? Lidé, vztahy

Kdo je to Otčím?

Jaký je význam slova Otčím? Co to znamená?

Otčím je nevlastní otec, matčin manžel nebo partner.Kdo je to, byl Otčím? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otčím? Lidé, vztahy

Líbí se vám definice kdo je to Otčím? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Pomelo? Víte, co je to Rosný bod? Vzpomněli byste si na význam slova Vertigo? Pamatujete si definici pojmu Halibut?

Klíčová slova: Otčím, etymologie, popis, co znamená, termín, wiki, přesný výraz, kdo to je, kdo je Otčím?, co je to Otčím?, formulace, informace, význam pojmu, definice, synonymum

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Otčím, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Otčím? Kdo to byl Otčím? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Otčím? Definice pojmu Otčím je v kategorii vztahy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, výraz řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Otčím v jiné sekci než vztahy.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.