Kdo je to?
Kdo je to, byl Otčím? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otčím? Lidé, vztahy

Kdo je to Otčím?

Jaký je význam slova Otčím? Co to znamená?

Otčím je nevlastní otec, matčin manžel nebo partner.Kdo je to, byl Otčím? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otčím? Lidé, vztahy

Líbí se vám definice kdo je to Otčím? Pak se podělte s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Animozita? Znáte pojem Brownfield? Vzpomněli byste si na význam slova Kaldoun? Pamatujete si definici pojmu QOS?

Klíčová slova: popis, kdo je Otčím?, termín, přesný význam, význam slova, slovo, definice, vztahy, wiki, informace, etymologie, původ slova, kdo to je, co znamená, heslo

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Otčím, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Otčím? Kdo to byl Otčím? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Otčím? Definice pojmu Otčím je v kategorii vztahy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Otčím i v jiné sekci než v vztahy.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.