Kdo je to?
Kdo je to, byl Monetarista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Monetarista? Lidé, politika

Kdo je to Monetarista?

Jaký je význam slova Monetarista? Co to znamená?

Monetarista je přívrženec ekonomické teorie zvané monetarismus. Její základní myšlenkou je přesvědčení o významu peněz, o jejich schopnosti samoregulace. Monetaristé odmítají státní zásahy do ekonomiky. Monetarismus patří k liberálním směrům. Za jeho nejvýznamnějšího představitele je považován Milton Friedman.Kdo je to, byl Monetarista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Monetarista? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Monetarista? s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Kvitance? Znáte pojem Jarmulka? Vzpomněli byste si na význam slova Makroekonomie? Pamatujete si definici pojmu Kyselina močová?

Klíčová slova: definice, slovo, význam, informace, přesný význam, vysvětlení, popis, termín, co znamená, formulace, etymologie, politika, pojem, význam slova, co je to Monetarista?

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Monetarista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Monetarista? Kdo to byl Monetarista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Monetarista? Definice pojmu Monetarista je v sekci politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než politika).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?