Kdo je to?
Kdo je to, byl Monetarista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Monetarista? Lidé, politika

Kdo je to Monetarista?

Jaký je význam slova Monetarista? Co to znamená?

Monetarista je přívrženec ekonomické teorie zvané monetarismus. Její základní myšlenkou je přesvědčení o významu peněz, o jejich schopnosti samoregulace. Monetaristé odmítají státní zásahy do ekonomiky. Monetarismus patří k liberálním směrům. Za jeho nejvýznamnějšího představitele je považován Milton Friedman.Kdo je to, byl Monetarista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Monetarista? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Monetarista? s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Erb? Víte, co je to Cholesterol? Vzpomněli byste si na význam slova Červená knihovna? Pamatujete si definici pojmu Bílá sobota?

Klíčová slova: Monetarista, vysvětlení, popis, definice, synonymum, význam slova, co je to Monetarista?, co znamená, původ slova, význam, informace, formulace, wiki, přesný význam, pojem

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Monetarista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Monetarista? Kdo to byl Monetarista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Monetarista? Definice pojmu Monetarista je v sekci politika. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Monetarista i v jiné kategorii než je sekce politika.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?