Kdo je to?
Kdo je to, byl Populista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Populista? Lidé, politika

Kdo je to Populista?

Jaký je význam slova Populista? Co to znamená?

Populista je původně odpůrce elitářství. Staví se na odpor jednání, při kterém politici proti sobě staví obyčejné lidi a tzv. elitu.
Označení populista je často používáno i jako hanlivé slovo, zvláště mezi politiky. Zde tento termín označuje člověka, který prosazuje a blesková řešení složitých problémů, především sociálních a ekonomických. Většinu takových řešení však nelze použít, snahou je pouze zalíbit se. Populisté se vyskytují ve všech politických stranách.Kdo je to, byl Populista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Populista? Lidé, politika

Definici slova Populista můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Brunch? Znáte pojem Mac adresa? Vzpomněli byste si na význam slova Prasečí chřipka? Pamatujete si definici pojmu Antonymum?

Klíčová slova: význam pojmu, kdo to je, co je to Populista?, přesný výraz, formulace, slovo, Populista, vysvětlení, co znamená, informace, popis, kdo je Populista?, etymologie, význam slova, synonymum

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Populista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Populista? Kdo to byl Populista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Populista? Definice pojmu Populista patří do sekce politika. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než politika).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.