Kdo je to?
Kdo je to, byl Populista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Populista? Lidé, politika

Kdo je to Populista?

Jaký je význam slova Populista? Co to znamená?

Populista je původně odpůrce elitářství. Staví se na odpor jednání, při kterém politici proti sobě staví obyčejné lidi a tzv. elitu.
Označení populista je často používáno i jako hanlivé slovo, zvláště mezi politiky. Zde tento termín označuje člověka, který prosazuje a blesková řešení složitých problémů, především sociálních a ekonomických. Většinu takových řešení však nelze použít, snahou je pouze zalíbit se. Populisté se vyskytují ve všech politických stranách.Kdo je to, byl Populista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Populista? Lidé, politika

Sdílejte tuto stránku se slovem Populista s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Brunch? Znáte pojem Mac adresa? Vzpomněli byste si na význam slova Prasečí chřipka? Pamatujete si definici pojmu Antonymum?

Klíčová slova: wiki, slovo, kdo to je, Populista, heslo, význam pojmu, význam, politika, pojem, synonymum, co je to Populista?, kdo je Populista?, popis, definice, přesný význam

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Populista, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Populista? Kdo to byl Populista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Populista? Definice pojmu Populista je v kategorii politika. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než politika.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.