Kdo je to?
Kdo je to, byl Populista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Populista? Lidé, politika

Kdo je to Populista?

Jaký je význam slova Populista? Co to znamená?

Populista je původně odpůrce elitářství. Staví se na odpor jednání, při kterém politici proti sobě staví obyčejné lidi a tzv. elitu.
Označení populista je často používáno i jako hanlivé slovo, zvláště mezi politiky. Zde tento termín označuje člověka, který prosazuje a blesková řešení složitých problémů, především sociálních a ekonomických. Většinu takových řešení však nelze použít, snahou je pouze zalíbit se. Populisté se vyskytují ve všech politických stranách.Kdo je to, byl Populista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Populista? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Populista? s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Brunch? Znáte pojem Mac adresa? Vzpomněli byste si na význam slova Prasečí chřipka? Pamatujete si definici pojmu Antonymum?

Klíčová slova: vysvětlení, etymologie, kdo to je, co je to Populista?, slovo, význam slova, definice, wiki, kdo je Populista?, popis, synonymum, přesný výraz, přesný význam, význam pojmu, pojem

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Populista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Populista? Kdo to byl Populista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Populista? Definice pojmu Populista je v sekci politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Populista i jinde než v sekci než v politika.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.