Kdo je to?
Kdo je to Martin Dorazín? Životopis Martin Dorazín, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Martin Dorazín?

Kdo je to Martin Dorazín? Stručný životopis

Martin Dorazín Je novinář – zpravodajec, který se soustředí především na ruskou a balkánskou oblast. Společenské vědy vystudoval v Rusku. Pracoval v České televizi, odtud odešel do Českého rozhlasu. Zde pracuje jako zvláštní zpravodaj a později jako rozhlasový zpravodaj.
Martin Dorazín je nositelem Ceny Karla Havlíčka Borovského za výjimečné a objektivní reportáže z oblastí krizí a válečných konfliktů.Kdo je to Martin Dorazín? Životopis Martin Dorazín, lidé, osobnosti z novináři

Zaujala vás biografie osobnosti Martin Dorazín? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Martin Dorazín

Národnost: česká
Datum narození: 11. listopadu 1968
Místo narození: Valašské Meziříčí

Víte, co je to Fungicid? Znáte pojem Flipové pouzdro? Pamatujete si definici pojmu Flash player? Víte, co je to Obligátní?

Klíčová slova: přesný výraz, co je to Martin Dorazín?, význam, Martin Dorazín, synonymum, kdo je Martin Dorazín?, pojem, etymologie, vysvětlení, popis, popis, novináři, kdo to je, formulace, heslo

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Martin Dorazín?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Martin Dorazín? Kdo to byl Martin Dorazín? Kdy se narodil Martin Dorazín? Kde se narodil Martin Dorazín? Martin Dorazín patří do sekce novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Martin Dorazín dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Dorazín i v jiné kategorii než je novináři.