Kdo je to?
Kdo je to, byl Kapsář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kapsář? Lidé, zločin

Kdo je to Kapsář?

Jaký je význam slova Kapsář? Co to znamená?

Kapsář neboli kapesní zloděj je ten, kdo dokáže lidem šikovně a nenápadně vytáhnout z kapsy nebo z kabelky telefon, peněženku apod. Kapsáři se vyskytují hlavně na místech, kde je vysoká koncentrace lidí, ideální je pro ně nějaká tlačenice. Nepříjemnostmi s kapsáři je nechvalně proslulé zejména centrum Prahy. Objasněnost kapesních krádeží je obecně velmi nízká.Kdo je to, byl Kapsář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kapsář? Lidé, zločin

Líbí se vám definice kdo je to Kapsář? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Frigidita? Znáte pojem Hotspot? Vzpomněli byste si na význam slova Cytoskopie? Pamatujete si definici pojmu Koleda?

Klíčová slova: formulace, definice, kdo je Kapsář?, wiki, kdo to je, slovo, heslo, význam slova, etymologie, synonymum, termín, přesný význam, co znamená, Kapsář, co je to Kapsář?

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Kapsář, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kapsář? Kdo to byl Kapsář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kapsář? Definice pojmu Kapsář je v kategorii zločin. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než zločin.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.