Kdo je to?
Kdo je to, byl Kapsář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kapsář? Lidé, zločin

Kdo je to Kapsář?

Jaký je význam slova Kapsář? Co to znamená?

Kapsář neboli kapesní zloděj je ten, kdo dokáže lidem šikovně a nenápadně vytáhnout z kapsy nebo z kabelky telefon, peněženku apod. Kapsáři se vyskytují hlavně na místech, kde je vysoká koncentrace lidí, ideální je pro ně nějaká tlačenice. Nepříjemnostmi s kapsáři je nechvalně proslulé zejména centrum Prahy. Objasněnost kapesních krádeží je obecně velmi nízká.Kdo je to, byl Kapsář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kapsář? Lidé, zločin

Líbí se vám definice kdo je to Kapsář? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Emoce? Víte, co je to Topinambur? Vzpomněli byste si na význam slova Kognitivní? Pamatujete si definici pojmu Gurmar?

Klíčová slova: co znamená, popis, vysvětlení, kdo to je, kdo je Kapsář?, termín, zločin, pojem, formulace, etymologie, co je to Kapsář?, informace, přesný význam, Kapsář, synonymum

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Kapsář, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kapsář? Kdo to byl Kapsář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kapsář? Definice pojmu Kapsář je v kategorii zločin. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v zločin.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.