Kdo je to?
Kdo je to, byl Tichý blázen? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tichý blázen? Lidé, přezdívky

Kdo je to Tichý blázen?

Jaký je význam slova Tichý blázen? Co to znamená?

Tichý blázen je často užívané označení pro milovníky rybolovu, protože rybaření je považováno za činnost, při které lze mlčet a nechat mysl a duši uklidnit pohledem na neustále se měnící vodní hladinu. Ticho je typické nejen pro rybáře, ale i pro cíl rybaření, tedy ryby. Jedinci, kteří pocity rybáře nechápou, označují nadšence pro tento sport jako blázny, proto tedy pojmenování tichý blázen.
Rybaření jako lék na bolesti duše bylo využíváno již ve starověku, o čemž svědčí různá dochovaná přísloví, například „Čas strávený na rybách není počítán do života“.Kdo je to, byl Tichý blázen? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tichý blázen? Lidé, přezdívky

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Tichý blázen s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Notifikace? Znáte pojem Územní rozhodnutí? Víte, co je to Pranostika? Víte, co je to LTD?

Klíčová slova: přesný výraz, etymologie, informace, kdo je Tichý blázen?, heslo, vysvětlení, termín, co je to Tichý blázen?, synonymum, popis, původ slova, přesný význam, význam pojmu, popis, kdo to je

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Tichý blázen, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Tichý blázen? Kdo to byl Tichý blázen? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tichý blázen? Definice pojmu Tichý blázen se nachází v sekci přezdívky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Tichý blázen i v jiné sekci než je kategorie přezdívky.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.