Kdo je to?
Kdo je to, byl Tichý blázen? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tichý blázen? Lidé, přezdívky

Kdo je to Tichý blázen?

Jaký je význam slova Tichý blázen? Co to znamená?

Tichý blázen je často užívané označení pro milovníky rybolovu, protože rybaření je považováno za činnost, při které lze mlčet a nechat mysl a duši uklidnit pohledem na neustále se měnící vodní hladinu. Ticho je typické nejen pro rybáře, ale i pro cíl rybaření, tedy ryby. Jedinci, kteří pocity rybáře nechápou, označují nadšence pro tento sport jako blázny, proto tedy pojmenování tichý blázen.
Rybaření jako lék na bolesti duše bylo využíváno již ve starověku, o čemž svědčí různá dochovaná přísloví, například „Čas strávený na rybách není počítán do života“.Kdo je to, byl Tichý blázen? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tichý blázen? Lidé, přezdívky

Tento text (Tichý blázen) můžete sdílet s kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Kineziologie? Znáte pojem Elektronický podpis? Vzpomněli byste si na význam slova Vikýř? Pamatujete si definici pojmu Bulgur?

Klíčová slova: přezdívky, pojem, význam pojmu, vysvětlení, význam slova, kdo je Tichý blázen?, definice, přesný výraz, slovo, význam, heslo, informace, Tichý blázen, formulace, přesný význam

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Tichý blázen? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Tichý blázen? Kdo to byl Tichý blázen? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tichý blázen? Definice pojmu Tichý blázen je v sekci přezdívky. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Tichý blázen hledat i v jiných kategoriích (než přezdívky).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.