Kdo je to?
Kdo je to, byl Architekt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Architekt? Lidé, profese

Kdo je to Architekt?

Jaký je význam slova Architekt? Co to znamená?

Architekt je osoba, který vytváří plány budov nebo souborů budov. Architekt musí mít velké znalosti principů a předpisů tak, aby dokázal vytvořit stavbu splňující zadané požadavky. Od významných architektů se zároveň očekává vysoká umělecká hodnota staveb. Mezi nejznámější české architekty patří Josef Gočár a Jan Kotěra. Slovo architekt se používá i v jiných oborech než jen ve stavebnictví. Příkladem může být profese softwarový architekt.Kdo je to, byl Architekt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Architekt? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Architekt? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Sepse? Znáte pojem Bixenon? Vzpomněli byste si na význam slova Hvězda? Pamatujete si definici pojmu GPRS?

Klíčová slova: pojem, význam slova, kdo je Architekt?, co znamená, profese, vysvětlení, popis, wiki, přesný význam, kdo to je, etymologie, význam pojmu, heslo, popis, slovo

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Architekt

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Architekt? Kdo to byl Architekt? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Architekt? Definice pojmu Architekt je v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, slovo, termín, výraz kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Architekt i v jiné sekci než je kategorie profese.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.