Kdo je to?
Kdo je to, byl Architekt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Architekt? Lidé, profese

Kdo je to Architekt?

Jaký je význam slova Architekt? Co to znamená?

Architekt je osoba, který vytváří plány budov nebo souborů budov. Architekt musí mít velké znalosti principů a předpisů tak, aby dokázal vytvořit stavbu splňující zadané požadavky. Od významných architektů se zároveň očekává vysoká umělecká hodnota staveb. Mezi nejznámější české architekty patří Josef Gočár a Jan Kotěra. Slovo architekt se používá i v jiných oborech než jen ve stavebnictví. Příkladem může být profese softwarový architekt.Kdo je to, byl Architekt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Architekt? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Architekt s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Sepse? Znáte pojem Bixenon? Vzpomněli byste si na význam slova Hvězda? Pamatujete si definici pojmu GPRS?

Klíčová slova: popis, slovo, co je to Architekt?, Architekt, kdo je Architekt?, význam slova, etymologie, pojem, vysvětlení, význam, synonymum, kdo to je, co znamená, přesný význam, termín

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Architekt? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Architekt? Kdo to byl Architekt? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Architekt? Definice pojmu Architekt je v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.