Kdo je to?
Kdo je to, byl Čůza? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čůza? Lidé, hanlivé

Kdo je to Čůza?

Co znamená a jaký je význam slova Čůza?

Čůza je hanlivá slovo označují promiskuitní ženu, děvku, prostitutku, ženu lehkých mravů. Etymologie slova čůza není zcela jasné. Nejpravděpodobněji je čůza odvozena z němčiny ze slova Tschutschi, další teorií je, že slovo čůza pochází z romštiny ze slova čuča (prsa) nebo z vulgárního označení ženského přirození (čunda, kunda...).Kdo je to, byl Čůza? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čůza? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Čůza se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to ICT? Znáte pojem Bubble tea? Vzpomněli byste si na význam slova Fejeton? Pamatujete si definici pojmu Dividenda?

Klíčová slova: heslo, formulace, kdo je Čůza?, wiki, hanlivé, význam, původ slova, informace, význam pojmu, co je to Čůza?, co znamená, termín, definice, přesný význam, přesný výraz

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Čůza, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Čůza? Kdo to byl Čůza? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čůza? Definice pojmu Čůza je v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Čůza i v jiné kategorii než v hanlivé.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.