Kdo je to?
Kdo je to Hana Holišová? Životopis Hana Holišová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Hana Holišová?

Kdo je to Hana Holišová? Stručný životopis

Hana Holišová je populární česká herečka. Pochází z uměleckého prostředí, rodiče se věnovali hlavně hudbě. Chtěla se věnovat pedagogice, ale po střední škole se rozhodla pro činohru na brněnské JAMU. Umí hrát na více nástrojů, věnuje se i zpěvu a tanci. Po škole nepůsobila stabilně na některé ze scén, hostovala v muzikálech a ztvárnila různé divadelní role. Nejvýznamnější byla pravděpodobně role Aleny v muzikálu Noc na Karlštejně s nominací na Cenu Thalie.
Od roku 2005 je Hana Holišová stálou členkou Městského divadla Brno a vystupuje i v koncertních představeních. Známé jsou i její filmové a seriálové role – Velmi křehké vztahy nebo Ulice.Kdo je to Hana Holišová? Životopis Hana Holišová, lidé, osobnosti z herectví

Líbí se stručný životopis s osobou Hana Holišová? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Hana Holišová

Národnost: česká
Datum narození: 6. 8. 1980
Místo narození: Brno

Víte, co je to Kinofilm? Znáte pojem Fosfor? Vzpomněli byste si na význam slova SAP? Pamatujete si definici pojmu IMEI?

Klíčová slova: heslo, původ slova, vysvětlení, kdo to je, co je to Hana Holišová?, význam, přesný výraz, co znamená, termín, etymologie, popis, wiki, význam pojmu, formulace, kdo je Hana Holišová?

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Hana Holišová

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Hana Holišová? Kdo to byl Hana Holišová? Kdy se narodil Hana Holišová? Kde se narodil Hana Holišová? Hana Holišová je v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Hana Holišová např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hana Holišová i v jiné kategorii než je herectví.