Kdo je to?
Kdo je to Hana Holišová? Životopis Hana Holišová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Hana Holišová?

Kdo je to Hana Holišová? Stručný životopis

Hana Holišová je populární česká herečka. Pochází z uměleckého prostředí, rodiče se věnovali hlavně hudbě. Chtěla se věnovat pedagogice, ale po střední škole se rozhodla pro činohru na brněnské JAMU. Umí hrát na více nástrojů, věnuje se i zpěvu a tanci. Po škole nepůsobila stabilně na některé ze scén, hostovala v muzikálech a ztvárnila různé divadelní role. Nejvýznamnější byla pravděpodobně role Aleny v muzikálu Noc na Karlštejně s nominací na Cenu Thalie.
Od roku 2005 je Hana Holišová stálou členkou Městského divadla Brno a vystupuje i v koncertních představeních. Známé jsou i její filmové a seriálové role – Velmi křehké vztahy nebo Ulice.Kdo je to Hana Holišová? Životopis Hana Holišová, lidé, osobnosti z herectví

Popis osobnosti Hana Holišová můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Hana Holišová

Národnost: česká
Datum narození: 6. 8. 1980
Místo narození: Brno

Pamatujete si definici pojmu Sonet? Pamatujete si definici pojmu Rivotril? Vzpomněli byste si na význam slova Tinder? Vzpomněli byste si na význam slova Play off?

Klíčová slova: synonymum, vysvětlení, přesný výraz, wiki, význam pojmu, kdo to je, Hana Holišová, přesný význam, kdo je Hana Holišová?, pojem, popis, význam, co znamená, význam slova, etymologie

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Hana Holišová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Hana Holišová? Kdo to byl Hana Holišová? Kdy se narodil Hana Holišová? Kde se narodil Hana Holišová? Hana Holišová se nachází v sekci herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Hana Holišová dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hana Holišová i v jiné kategorii než je herectví.