Kdo je to?
Kdo je to, byl Mentalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mentalista? Lidé, fikce

Kdo je to Mentalista?

Jaký je význam slova Mentalista? Co to znamená?

Mentalista je název amerického televizního seriálu z policejního prostředí. Hlavní postavou je Patrick Jane, konzultant Kalifonského úřadu pro vyšetřování, který má velmi dobré pozorovací schopnosti a dokáže vyčíst spoustu informací z řeči těla a chování lidí. Patrick se celou dobu snaží o dopadení Rudého Johna, vraha jeho dcery a manželky. Seriál je natáčen od r. 2008.Kdo je to, byl Mentalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mentalista? Lidé, fikce

Budeme rádi, pokud budete definici slova Mentalista sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Pověst? Pamatujete si definici pojmu Flegmóna? Víte, co je to Kompilace? Vzpomněli byste si na význam slova Řípa?

Klíčová slova: termín, fikce, synonymum, popis, význam slova, kdo to je, etymologie, slovo, definice, co znamená, pojem, význam, heslo, přesný význam, informace

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Mentalista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Mentalista? Kdo to byl Mentalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mentalista? Definice pojmu Mentalista se nachází v kategorii fikce. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Mentalista v jiné sekci než fikce.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?