Kdo je to?
Kdo je to Selena Gomez? Životopis Selena Gomez, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Selena Gomez?

Kdo je to Selena Gomez? Stručný životopis

Selena Gomez, celým jménem Selena Marie Gomezová, je americká zpěvačka, herečka a módní návrhářka. Proslavila se rolí Alex v seriálu Kouzelníci z Waverly a ve stejnojmenném filmu. Další role v televizních filmech následovaly. Zahrála si i v divadelních filmech. Postupně si začala budovat hudební kariéru a založila vlastní kapelu, se kterou nahrála zlatá a platinová alba.
Selena Gomez vlastní svou módní značku a je také ambasadorkou UNICEF.Kdo je to Selena Gomez? Životopis Selena Gomez, lidé, osobnosti z herectví

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Selena Gomez? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Selena Gomez

Národnost: USA
Datum narození: 22. července 1992
Místo narození: Grand Prairie

Znáte pojem Cui bono? Víte, co je to Libertarianismus? Víte, co je to Souznačné slovo? Pamatujete si definici pojmu Leidenská mutace?

Klíčová slova: slovo, termín, formulace, etymologie, Selena Gomez, herectví, význam slova, heslo, přesný význam, wiki, pojem, význam pojmu, popis, význam, popis

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Selena Gomez

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Selena Gomez? Kdo to byl Selena Gomez? Kdy se narodil Selena Gomez? Kde se narodil Selena Gomez? Selena Gomez je v kategorii herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Selena Gomez např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Selena Gomez i v jiné kategorii než je herectví.