Kdo je to?
Kdo je to, byl Referent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Referent? Lidé, profese

Kdo je to Referent?

Co znamená a jaký je význam slova Referent?

Slovem referent se rozumí odpovědný pracovník, zpravidla v administrativní oblasti, nebo zpravodaj, případně ten, kdo přednáší nějaký příspěvek - referát.Kdo je to, byl Referent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Referent? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Referent? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Ústava? Znáte pojem Alpaka? Vzpomněli byste si na význam slova Kořen slova? Pamatujete si definici pojmu Tuberkulóza?

Klíčová slova: slovo, etymologie, heslo, přesný výraz, kdo je Referent?, informace, význam, definice, přesný význam, význam pojmu, wiki, synonymum, co znamená, původ slova, co je to Referent?

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Referent

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Referent? Kdo to byl Referent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Referent? Definice pojmu Referent patří do sekce profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete se pokusit také najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.