Kdo je to?
Kdo je to, byl Referent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Referent? Lidé, profese

Kdo je to Referent?

Co znamená a jaký je význam slova Referent?

Slovem referent se rozumí odpovědný pracovník, zpravidla v administrativní oblasti, nebo zpravodaj, případně ten, kdo přednáší nějaký příspěvek - referát.Kdo je to, byl Referent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Referent? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Referent sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Tolerance? Pamatujete si definici pojmu Karuselový podvod? Znáte pojem Musaka? Vzpomněli byste si na význam slova Marže?

Klíčová slova: etymologie, přesný význam, formulace, kdo to je, původ slova, popis, popis, profese, kdo je Referent?, vysvětlení, význam pojmu, termín, co znamená, pojem, význam

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Referent, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Referent? Kdo to byl Referent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Referent? Definice pojmu Referent se nachází v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.