Kdo je to?
Kdo je to, byl Referent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Referent? Lidé, profese

Kdo je to Referent?

Co znamená a jaký je význam slova Referent?

Slovem referent se rozumí odpovědný pracovník, zpravidla v administrativní oblasti, nebo zpravodaj, případně ten, kdo přednáší nějaký příspěvek - referát.Kdo je to, byl Referent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Referent? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Referent sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Ústava? Znáte pojem Alpaka? Vzpomněli byste si na význam slova Kořen slova? Pamatujete si definici pojmu Tuberkulóza?

Klíčová slova: informace, synonymum, kdo je Referent?, termín, původ slova, co znamená, wiki, heslo, etymologie, co je to Referent?, přesný význam, Referent, popis, definice, profese

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Referent, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Referent? Kdo to byl Referent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Referent? Definice pojmu Referent se nachází v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se vyhledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Referent hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.