Kdo je to?
Kdo je to, byl Referent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Referent? Lidé, profese

Kdo je to Referent?

Co znamená a jaký je význam slova Referent?

Slovem referent se rozumí odpovědný pracovník, zpravidla v administrativní oblasti, nebo zpravodaj, případně ten, kdo přednáší nějaký příspěvek - referát.Kdo je to, byl Referent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Referent? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Referent? s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Tolerance? Víte, co je to Kyfóza? Znáte pojem Musaka? Pamatujete si definici pojmu Downův syndrom?

Klíčová slova: synonymum, popis, kdo to je, kdo je Referent?, co znamená, původ slova, význam pojmu, definice, význam, popis, profese, formulace, termín, slovo, vysvětlení

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Referent? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Referent? Kdo to byl Referent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Referent? Definice pojmu Referent je v sekci profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.