Kdo je to?
Kdo je to, byl Makléř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Makléř? Lidé, profese

Kdo je to Makléř?

Jaký je význam slova Makléř? Co to znamená?

Makléř nebo také broker je zprostředkovatel obchodů s cennými papíry, který tuto činnost provádí na burze. K tomu musí mít platnou licenci, v České republice tuto licenci uděluje Česká národní banka. Slovo makléř se používá také v souvislosti s nemovitostmi, kdy se obchodník s nimi nazývá realitní makléř.Kdo je to, byl Makléř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Makléř? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Makléř sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Šmakoun? Pamatujete si definici pojmu Apostila? Vzpomněli byste si na význam slova Lipom? Vzpomněli byste si na význam slova Zájmeno?

Klíčová slova: slovo, kdo to je, význam slova, vysvětlení, pojem, formulace, popis, synonymum, wiki, termín, co znamená, původ slova, heslo, co je to Makléř?, význam pojmu

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Makléř, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Makléř? Kdo to byl Makléř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Makléř? Definice pojmu Makléř se nachází v sekci profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Makléř i jinde než v sekci než v profese.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.