Kdo je to?
Kdo je to, byl Manekýn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Manekýn? Lidé, profese

Kdo je to Manekýn?

Jaký je význam slova Manekýn? Co to znamená?

Manekýn je muž, který propaguje určitou módu nebo módní směr, věnuje se reklamě a působí i na různých významných akcích. Populární manekýn bývá označován také jako supermodel a mnohdy se stává sexuálním symbolem.
Významní manekýni často rozšiřují své pole působnosti i do dalších oblastí a stávají se například herci.Kdo je to, byl Manekýn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Manekýn? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Manekýn se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Štědrovka? Vzpomněli byste si na význam slova CPU? Vzpomněli byste si na význam slova Modem? Znáte pojem Skener?

Klíčová slova: význam slova, kdo je Manekýn?, informace, pojem, přesný význam, synonymum, termín, definice, co znamená, přesný výraz, heslo, původ slova, popis, vysvětlení, kdo to je

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Manekýn, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Manekýn? Kdo to byl Manekýn? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Manekýn? Definice pojmu Manekýn je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.