Kdo je to?
Kdo je to, byl Manekýn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Manekýn? Lidé, profese

Kdo je to Manekýn?

Jaký je význam slova Manekýn? Co to znamená?

Manekýn je muž, který propaguje určitou módu nebo módní směr, věnuje se reklamě a působí i na různých významných akcích. Populární manekýn bývá označován také jako supermodel a mnohdy se stává sexuálním symbolem.
Významní manekýni často rozšiřují své pole působnosti i do dalších oblastí a stávají se například herci.Kdo je to, byl Manekýn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Manekýn? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Manekýn? s kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Psotník? Znáte pojem Nepasterizované pivo? Vzpomněli byste si na význam slova Ovulace? Pamatujete si definici pojmu Adware?

Klíčová slova: přesný význam, profese, vysvětlení, přesný výraz, kdo je Manekýn?, pojem, wiki, popis, slovo, etymologie, kdo to je, Manekýn, původ slova, význam pojmu, co je to Manekýn?

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Manekýn

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Manekýn? Kdo to byl Manekýn? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Manekýn? Definice pojmu Manekýn je v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Manekýn hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.