Kdo je to?
Kdo je to, byl Manekýn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Manekýn? Lidé, profese

Kdo je to Manekýn?

Jaký je význam slova Manekýn? Co to znamená?

Manekýn je muž, který propaguje určitou módu nebo módní směr, věnuje se reklamě a působí i na různých významných akcích. Populární manekýn bývá označován také jako supermodel a mnohdy se stává sexuálním symbolem.
Významní manekýni často rozšiřují své pole působnosti i do dalších oblastí a stávají se například herci.Kdo je to, byl Manekýn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Manekýn? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Manekýn s kolegy na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Psotník? Znáte pojem Nepasterizované pivo? Vzpomněli byste si na význam slova Ovulace? Pamatujete si definici pojmu Adware?

Klíčová slova: přesný výraz, popis, heslo, formulace, Manekýn, co je to Manekýn?, profese, wiki, informace, přesný význam, termín, význam slova, kdo je Manekýn?, co znamená, význam

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Manekýn? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Manekýn? Kdo to byl Manekýn? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Manekýn? Definice pojmu Manekýn je v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.