Kdo je to?
Kdo je to, byl Manekýn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Manekýn? Lidé, profese

Kdo je to Manekýn?

Jaký je význam slova Manekýn? Co to znamená?

Manekýn je muž, který propaguje určitou módu nebo módní směr, věnuje se reklamě a působí i na různých významných akcích. Populární manekýn bývá označován také jako supermodel a mnohdy se stává sexuálním symbolem.
Významní manekýni často rozšiřují své pole působnosti i do dalších oblastí a stávají se například herci.



Kdo je to, byl Manekýn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Manekýn? Lidé, profese

Definici slova Manekýn můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Psotník? Znáte pojem Nepasterizované pivo? Vzpomněli byste si na význam slova Ovulace? Pamatujete si definici pojmu Adware?

Klíčová slova: heslo, kdo je Manekýn?, wiki, co znamená, význam pojmu, kdo to je, formulace, profese, pojem, přesný význam, význam slova, původ slova, etymologie, termín, informace

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Manekýn, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Manekýn? Kdo to byl Manekýn? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Manekýn? Definice pojmu Manekýn se nachází v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít pojem, text, definici, dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Manekýn i v jiné sekci než v profese.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.