Kdo je to?
Kdo je to, byl Markytánka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Markytánka? Lidé, profese

Kdo je to Markytánka?

Co znamená a jaký je význam slova Markytánka?

Markytánka je historické označení civilní osoby, ženy, která směla prodávat vojákům potraviny a nejnutnější předměty (např. tkaničky do bot), a to za rozumné ceny. Markytánky obvykle táhly s vojskem do boje, ale nebojovaly. Někdy nabízely i sexuální služby.Kdo je to, byl Markytánka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Markytánka? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Markytánka s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Marketing? Znáte pojem Korán? Vzpomněli byste si na význam slova Buddhismus? Pamatujete si definici pojmu Elektronická evidence tržeb?

Klíčová slova: formulace, co znamená, profese, Markytánka, termín, etymologie, slovo, vysvětlení, popis, význam, přesný význam, kdo je Markytánka?, kdo to je, význam pojmu, synonymum

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Markytánka, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Markytánka? Kdo to byl Markytánka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Markytánka? Definice pojmu Markytánka je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Markytánka i v jiné sekci než v profese.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.