Kdo je to?
Kdo je to, byl Předškolák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Předškolák? Lidé, Školství

Kdo je to Předškolák?

Jaký je význam slova Předškolák? Co to znamená?

Předškolák je dítě ve věku od 3 do 6 let. Po dovršení tohoto období je dítě schopno navštěvovat školu, což je důvodem pro pojmenování předškolákem. Růst se stabilizuje a pravidelné jsou i váhové přírůstky. Dítě v tomto věku již dobře koordinuje pohyb a umí se samo obsloužit – obléká se, krmí se, používá toaletu a je schopné plnit jednoduché úkoly a domácí práce. Při kreslení zvládá napodobování předloh, postavu člověka v průběhu předškolního období kreslí postupně od hlavonožce k hrubému náčrtu celé postavy.
Umí se již dobře a srozumitelně vyjadřovat ve větách, rozšiřuje si slovní zásobu od cca 1500 slov do 2500 slov a používá souvětí. Přednáší říkanky a při předčítání kratších textů bez problémů udrží pozornost. Předškolák je také schopen podat základní informace o své osobě, rodičích, umí popsat své okolí a známé věci a zná hlavní barvy.Kdo je to, byl Předškolák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Předškolák? Lidé, Školství

Definici slova Předškolák můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Karob? Pamatujete si definici pojmu Třtinový cukr? Víte, co je to Šíbr? Vzpomněli byste si na význam slova Skutková podstata?

Klíčová slova: popis, kdo je Předškolák?, definice, význam, co je to Předškolák?, původ slova, formulace, popis, význam slova, synonymum, Předškolák, přesný výraz, informace, wiki, heslo

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Předškolák, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Předškolák? Kdo to byl Předškolák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Předškolák? Definice pojmu Předškolák se nachází v sekci Školství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem např. ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Předškolák i v jiné sekci než je kategorie Školství.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.