Kdo je to?
Kdo je to, byl Nevěstka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nevěstka? Lidé, profese

Kdo je to Nevěstka?

Jaký je význam slova Nevěstka? Co to znamená?

Nevěstka je knižní pojmenování prostitutky, tedy ženy, která mužům poskytovala sexuální služby za protihodnotu ve formě jídla, šatů, šperků, peněz a jiných darů.
Tyto služby nabízely nevěstky přímo na ulici nebo ve specializovaných domech – nevěstincích. Ty se někdy maskovaly jako noční podniky, bary či masážní salony. Nevěstky také dojížděly za zákazníky do jejich domovů.Kdo je to, byl Nevěstka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nevěstka? Lidé, profese

Definici slova Nevěstka můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Viróza? Pamatujete si definici pojmu Systolický tlak? Vzpomněli byste si na význam slova Orgán? Vzpomněli byste si na význam slova Půdorys?

Klíčová slova: kdo je Nevěstka?, profese, wiki, pojem, formulace, význam, přesný význam, kdo to je, vysvětlení, původ slova, význam slova, Nevěstka, popis, heslo, slovo

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Nevěstka, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Nevěstka? Kdo to byl Nevěstka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nevěstka? Definice pojmu Nevěstka se nachází v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).