Kdo je to?
Kdo je to, byl Obchodní cestující? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Obchodní cestující? Lidé, profese

Kdo je to Obchodní cestující?

Jaký je význam slova Obchodní cestující? Co to znamená?

Obchodní cestující je zaměstnancem firmy, v jehož náplni práce je především prodej služeb nebo zboží a péče o zákazníky. Většinou navštěvuje pracoviště těchto zákazníků, nabízí vylepšení stávajících podmínek nebo nové produkty. Obchodní cestující je nazýván také obchodním zástupcem. Má stanoven určitý obrat, který musí vytvořit. K jeho vybavení patří mobilní telefon, notebook, často i služební automobil.
Obchodní cestující má většinou určen region, ve kterém působí, nebo má přidělený nějaký určitý produkt.Kdo je to, byl Obchodní cestující? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Obchodní cestující? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Obchodní cestující? s blízkými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Ischias? Znáte pojem Mandragora? Vzpomněli byste si na význam slova Populismus? Pamatujete si definici pojmu Desktop?

Klíčová slova: přesný význam, co je to Obchodní cestující?, heslo, co znamená, popis, synonymum, wiki, etymologie, popis, kdo je Obchodní cestující?, informace, slovo, definice, profese, formulace

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Obchodní cestující, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Obchodní cestující? Kdo to byl Obchodní cestující? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Obchodní cestující? Definice pojmu Obchodní cestující je v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Obchodní cestující v jiné sekci než profese.