Kdo je to?
Kdo je to, byl Obchodní cestující? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Obchodní cestující? Lidé, profese

Kdo je to Obchodní cestující?

Jaký je význam slova Obchodní cestující? Co to znamená?

Obchodní cestující je zaměstnancem firmy, v jehož náplni práce je především prodej služeb nebo zboží a péče o zákazníky. Většinou navštěvuje pracoviště těchto zákazníků, nabízí vylepšení stávajících podmínek nebo nové produkty. Obchodní cestující je nazýván také obchodním zástupcem. Má stanoven určitý obrat, který musí vytvořit. K jeho vybavení patří mobilní telefon, notebook, často i služební automobil.
Obchodní cestující má většinou určen region, ve kterém působí, nebo má přidělený nějaký určitý produkt.Kdo je to, byl Obchodní cestující? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Obchodní cestující? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Obchodní cestující? Potom se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Ischias? Znáte pojem Mandragora? Vzpomněli byste si na význam slova Populismus? Pamatujete si definici pojmu Desktop?

Klíčová slova: kdo je Obchodní cestující?, kdo to je, přesný význam, co znamená, význam, co je to Obchodní cestující?, vysvětlení, informace, profese, popis, formulace, význam pojmu, definice, termín, slovo

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Obchodní cestující

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Obchodní cestující? Kdo to byl Obchodní cestující? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Obchodní cestující? Definice pojmu Obchodní cestující patří do sekce profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.