Kdo je to?
Kdo je to, byl Obchodní cestující? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Obchodní cestující? Lidé, profese

Kdo je to Obchodní cestující?

Jaký je význam slova Obchodní cestující? Co to znamená?

Obchodní cestující je zaměstnancem firmy, v jehož náplni práce je především prodej služeb nebo zboží a péče o zákazníky. Většinou navštěvuje pracoviště těchto zákazníků, nabízí vylepšení stávajících podmínek nebo nové produkty. Obchodní cestující je nazýván také obchodním zástupcem. Má stanoven určitý obrat, který musí vytvořit. K jeho vybavení patří mobilní telefon, notebook, často i služební automobil.
Obchodní cestující má většinou určen region, ve kterém působí, nebo má přidělený nějaký určitý produkt.Kdo je to, byl Obchodní cestující? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Obchodní cestující? Lidé, profese

Tento text (Obchodní cestující) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Ischias? Znáte pojem Mandragora? Vzpomněli byste si na význam slova Populismus? Pamatujete si definici pojmu Desktop?

Klíčová slova: slovo, význam, definice, etymologie, přesný výraz, význam pojmu, vysvětlení, synonymum, co je to Obchodní cestující?, informace, heslo, kdo to je, formulace, pojem, přesný význam

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Obchodní cestující? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Obchodní cestující? Kdo to byl Obchodní cestující? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Obchodní cestující? Definice pojmu Obchodní cestující je v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Pokuste se najít termín Obchodní cestující i v jiné kategorii než v profese.