Kdo je to?
Kdo je to, byl Stalker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stalker? Lidé, zločin

Kdo je to Stalker?

Co znamená a jaký je význam slova Stalker?

Stalker je osoba dopuštějící se stalkingu, což je od ledna 2012 v ČR trestný čin. Stalking znamená obtěžování nevhodným chováním, vyhledáváním nežádoucího kontaktu s objektem zájmu stalkera, narušováním soukromí, které může vést k pocitu ohrožení. Stalkerem může být fanatický obdivovatel známé osobnosti, ale nejběžněji se jedná o případy, kdy někdo obtěžuje svého expartnera/ expartnerku, protože se nechce smířit s ukončením vztahu - píše mu textové zprávy, obtěžuje nežádoucími telefonáty, záměrně s ním vyhledává kontakt, když o to druhá osoba nestojí, pronásleduje ho, nevhodně oslovuje příbuzné a přátele expartnera apod. Stalking se často odehrává i na internetu, např. prostřednictvím sociálních sítí.Kdo je to, byl Stalker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stalker? Lidé, zločin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Stalker s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to UNESCO? Znáte pojem Černý kašel? Vzpomněli byste si na význam slova Sonet? Pamatujete si definici pojmu Úplavice?

Klíčová slova: význam slova, heslo, informace, co znamená, přesný význam, co je to Stalker?, původ slova, význam, pojem, zločin, synonymum, Stalker, definice, slovo, wiki

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Stalker? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Stalker? Kdo to byl Stalker? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Stalker? Definice pojmu Stalker se nachází v kategorii zločin. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz kupříkladu v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Stalker i v jiné kategorii než je sekce zločin.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.