Kdo je to?
Kdo je to, byl Stalker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stalker? Lidé, zločin

Kdo je to Stalker?

Co znamená a jaký je význam slova Stalker?

Stalker je osoba dopuštějící se stalkingu, což je od ledna 2012 v ČR trestný čin. Stalking znamená obtěžování nevhodným chováním, vyhledáváním nežádoucího kontaktu s objektem zájmu stalkera, narušováním soukromí, které může vést k pocitu ohrožení. Stalkerem může být fanatický obdivovatel známé osobnosti, ale nejběžněji se jedná o případy, kdy někdo obtěžuje svého expartnera/ expartnerku, protože se nechce smířit s ukončením vztahu - píše mu textové zprávy, obtěžuje nežádoucími telefonáty, záměrně s ním vyhledává kontakt, když o to druhá osoba nestojí, pronásleduje ho, nevhodně oslovuje příbuzné a přátele expartnera apod. Stalking se často odehrává i na internetu, např. prostřednictvím sociálních sítí.Kdo je to, byl Stalker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stalker? Lidé, zločin

Zaujalo vás slovo, termín Stalker? Potom se podělte s blízkými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Úvěr? Znáte pojem Vyměřovací základ? Pamatujete si definici pojmu Crossbody? Víte, co je to Webhosting?

Klíčová slova: přesný význam, význam pojmu, termín, popis, kdo to je, formulace, význam, popis, definice, vysvětlení, etymologie, wiki, co je to Stalker?, co znamená, kdo je Stalker?

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Stalker

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Stalker? Kdo to byl Stalker? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Stalker? Definice pojmu Stalker patří do sekce zločin. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo kupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Stalker v jiné sekci než zločin.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.