Kdo je to?
Kdo je to Martina Sáblíková? Životopis Martina Sáblíková, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Martina Sáblíková?

Kdo je to Martina Sáblíková? Stručný životopis

Martina Sáblíková je vrcholová sportovkyně, rychlobruslařka, jejíž specialitou jsou tratě o délce 3000 a 5000 metrů. Je mistryní ČR v rychlobruslení, třikrát byla olympijskou vítězkou, je mistryní světa i Evropy a drží větší množství světových rekordů.
Jako doplňkový sport si zvolila silniční cyklistiku, i zde je velice úspěšná jak v mistrovství ČR, tak na mistrovství Evropy. Martina Sáblíková je nositelkou Medaile Za zásluhy, ceny Oscara Mathisena a byla vyhlášena i Sportovkyní roku.Kdo je to Martina Sáblíková? Životopis Martina Sáblíková, lidé, osobnosti z sport

Tento text (Martina Sáblíková) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Martina Sáblíková

Národnost: česká
Datum narození: 27. května 1987
Místo narození: Nové Město na Moravě

Víte, co je to Sublimace? Vzpomněli byste si na význam slova Anaerobní cvičení? Pamatujete si definici pojmu Kolonáda? Znáte pojem Kritické myšlení?

Klíčová slova: informace, kdo je Martina Sáblíková?, popis, význam, původ slova, slovo, termín, etymologie, pojem, vysvětlení, definice, heslo, přesný výraz, formulace, co je to Martina Sáblíková?

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Martina Sáblíková? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Martina Sáblíková? Kdo to byl Martina Sáblíková? Kdy se narodil Martina Sáblíková? Kde se narodil Martina Sáblíková? Martina Sáblíková je v sekci sport. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Martina Sáblíková dejme tomu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martina Sáblíková i v jiné kategorii než je sport.