Kdo je to?
Kdo je to, byl Sexuální asistentka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sexuální asistentka? Lidé, profese

Kdo je to Sexuální asistentka?

Jaký je význam slova Sexuální asistentka? Co to znamená?

Sexuální asistentka je proškolená pracovnice, která nabízí za úplatu své služby handicapovaným osobám, lidem se znevýhodněním nebo seniorům. Pomáhá při práci se sexualitou, poskytuje jak poradenství, tak sexuální interakci. Sexuální asistentka si služby si s klienty domlouvá – může jít například o pomoc párům při pohlavním styku, masturbaci, erotické masáže nebo pohlavní styk.Kdo je to, byl Sexuální asistentka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sexuální asistentka? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Sexuální asistentka? s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Mitra? Znáte pojem Oliva? Vzpomněli byste si na význam slova Nocebo? Pamatujete si definici pojmu Moluska?

Klíčová slova: vysvětlení, termín, popis, synonymum, přesný výraz, Sexuální asistentka, informace, popis, pojem, profese, kdo to je, heslo, význam slova, etymologie, definice

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Sexuální asistentka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Sexuální asistentka? Kdo to byl Sexuální asistentka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sexuální asistentka? Definice pojmu Sexuální asistentka je v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?