Kdo je to?
Kdo je to, byl Sexuální asistentka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sexuální asistentka? Lidé, profese

Kdo je to Sexuální asistentka?

Jaký je význam slova Sexuální asistentka? Co to znamená?

Sexuální asistentka je proškolená pracovnice, která nabízí za úplatu své služby handicapovaným osobám, lidem se znevýhodněním nebo seniorům. Pomáhá při práci se sexualitou, poskytuje jak poradenství, tak sexuální interakci. Sexuální asistentka si služby si s klienty domlouvá – může jít například o pomoc párům při pohlavním styku, masturbaci, erotické masáže nebo pohlavní styk.Kdo je to, byl Sexuální asistentka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sexuální asistentka? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Sexuální asistentka s přáteli a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Mitra? Znáte pojem Oliva? Vzpomněli byste si na význam slova Nocebo? Pamatujete si definici pojmu Moluska?

Klíčová slova: co je to Sexuální asistentka?, heslo, přesný význam, význam, přesný výraz, vysvětlení, popis, pojem, původ slova, význam pojmu, formulace, Sexuální asistentka, kdo je Sexuální asistentka?, slovo, informace

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Sexuální asistentka, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Sexuální asistentka? Kdo to byl Sexuální asistentka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sexuální asistentka? Definice pojmu Sexuální asistentka je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu např. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Sexuální asistentka i v jiné kategorii než je sekce profese.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?