Kdo je to?
Kdo je to, byl Dráteník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dráteník? Lidé, historie

Kdo je to Dráteník?

Co znamená a jaký je význam slova Dráteník?

Dráteník byl v minulosti řemeslník, který opravoval kuchyňské nádoby, popřípadě vyráběl a prodával různé předměty pro domácnost. Jeho práce nebyla příliš ceněna, často se povolání dráteníka označovalo jako žebrácké.
Současní dráteníci jsou umělci, kteří svá díla vyrábějí z drátů, vystavují a prodávají. Dráteníkem může být nazýván každý člověk, který z drátů vyrábí nějaké předměty.Kdo je to, byl Dráteník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dráteník? Lidé, historie

Zaujalo vás slovo, termín Dráteník? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Splín? Znáte pojem Snowkiting? Vzpomněli byste si na význam slova Danajský dar? Pamatujete si definici pojmu Veletucet?

Klíčová slova: co znamená, popis, historie, termín, formulace, význam pojmu, pojem, Dráteník, synonymum, kdo to je, původ slova, vysvětlení, význam, slovo, přesný výraz

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dráteník

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Dráteník? Kdo to byl Dráteník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dráteník? Definice pojmu Dráteník patří do sekce historie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste hledat výraz, text, termín, pojem kupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než historie).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.