Kdo je to?
Kdo je to, byl Dráteník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dráteník? Lidé, historie

Kdo je to Dráteník?

Co znamená a jaký je význam slova Dráteník?

Dráteník byl v minulosti řemeslník, který opravoval kuchyňské nádoby, popřípadě vyráběl a prodával různé předměty pro domácnost. Jeho práce nebyla příliš ceněna, často se povolání dráteníka označovalo jako žebrácké.
Současní dráteníci jsou umělci, kteří svá díla vyrábějí z drátů, vystavují a prodávají. Dráteníkem může být nazýván každý člověk, který z drátů vyrábí nějaké předměty.Kdo je to, byl Dráteník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dráteník? Lidé, historie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Dráteník? s kolegy na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Splín? Znáte pojem Snowkiting? Vzpomněli byste si na význam slova Danajský dar? Pamatujete si definici pojmu Veletucet?

Klíčová slova: Dráteník, heslo, formulace, termín, kdo to je, informace, co je to Dráteník?, přesný význam, etymologie, wiki, slovo, synonymum, přesný výraz, popis, definice

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Dráteník, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Dráteník? Kdo to byl Dráteník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dráteník? Definice pojmu Dráteník je v kategorii historie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se vyhledat pojem, definici, text, výraz řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Dráteník i v jiné kategorii než je sekce historie.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.