Kdo je to?
Kdo je to, byl Signalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Signalista? Lidé, profese

Kdo je to Signalista?

Jaký je význam slova Signalista? Co to znamená?

Signalista je pojmenování profese, které má původ v sovětském vzoru. Tímto slovem je označován pracovník na železnici, který se řídí pokyny osob řídících posun nebo výpravčích, a podle těchto pokynů přestavuje výkolejky a výhybky. Pracuje vždy v obvodu stavědla.
Dříve se signalista označoval jako výhybkář. Pracuje s výhybkářským stavědlovým přístrojem a podle příkazů výpravčího může ovládat i návěstidla.Kdo je to, byl Signalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Signalista? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Signalista se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Homeopatie? Vzpomněli byste si na význam slova Chanuka? Vzpomněli byste si na význam slova Viróza? Znáte pojem Rychlá půjčka?

Klíčová slova: co znamená, etymologie, přesný význam, wiki, profese, kdo to je, co je to Signalista?, synonymum, Signalista, kdo je Signalista?, pojem, význam, informace, definice, formulace

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Signalista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Signalista? Kdo to byl Signalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Signalista? Definice pojmu Signalista je v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Signalista i v jiné kategorii než v profese.