Kdo je to?
Kdo je to Jennifer Aniston? Životopis Jennifer Aniston, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jennifer Aniston?

Kdo je to Jennifer Aniston? Stručný životopis

Jennifer Aniston je herečka populární především ze seriálu Přátelé. Je také producentkou a režisérkou. Sama herečka pochází rodiny, ve které mělo herectví tradici. Hrát začala již jako dítě, kromě Přátel patří k její filmové kariéře Božský Bruce, Marley a já, Zkus mě rozesmát, Šéfové na zabití a další. Kromě různých ocenění získalaJennifer Aniston i hvězdu na chodníku slávy. Velmi sledované bylo také její manželství s Bradem Pittem.Kdo je to Jennifer Aniston? Životopis Jennifer Aniston, lidé, osobnosti z herectví

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jennifer Aniston? s kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Jennifer Aniston

Národnost: USA
Datum narození: 11.2.1969
Místo narození: Los Angeles

Víte, co je to Creme fraiche? Znáte pojem Preeklampsie? Vzpomněli byste si na význam slova IBAN? Pamatujete si definici pojmu CVV?

Klíčová slova: význam slova, přesný význam, popis, význam pojmu, vysvětlení, herectví, wiki, Jennifer Aniston, synonymum, přesný výraz, formulace, pojem, kdo je Jennifer Aniston?, co znamená, význam

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Jennifer Aniston?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jennifer Aniston? Kdo to byl Jennifer Aniston? Kdy se narodil Jennifer Aniston? Kde se narodil Jennifer Aniston? Jennifer Aniston je v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jennifer Aniston například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jennifer Aniston i v jiné kategorii než je herectví.