Kdo je to?
Kdo je to Jennifer Aniston? Životopis Jennifer Aniston, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jennifer Aniston?

Kdo je to Jennifer Aniston? Stručný životopis

Jennifer Aniston je herečka populární především ze seriálu Přátelé. Je také producentkou a režisérkou. Sama herečka pochází rodiny, ve které mělo herectví tradici. Hrát začala již jako dítě, kromě Přátel patří k její filmové kariéře Božský Bruce, Marley a já, Zkus mě rozesmát, Šéfové na zabití a další. Kromě různých ocenění získalaJennifer Aniston i hvězdu na chodníku slávy. Velmi sledované bylo také její manželství s Bradem Pittem.Kdo je to Jennifer Aniston? Životopis Jennifer Aniston, lidé, osobnosti z herectví

Sdílejte tuto stránku s osobností Jennifer Aniston s kolegy na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Jennifer Aniston

Národnost: USA
Datum narození: 11.2.1969
Místo narození: Los Angeles

Víte, co je to Creme fraiche? Znáte pojem Preeklampsie? Vzpomněli byste si na význam slova IBAN? Pamatujete si definici pojmu CVV?

Klíčová slova: wiki, heslo, etymologie, kdo je Jennifer Aniston?, formulace, vysvětlení, herectví, pojem, popis, přesný výraz, popis, význam, význam pojmu, přesný význam, původ slova

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Jennifer Aniston? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jennifer Aniston? Kdo to byl Jennifer Aniston? Kdy se narodil Jennifer Aniston? Kde se narodil Jennifer Aniston? Jennifer Aniston je v sekci herectví. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Jennifer Aniston třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jennifer Aniston i v jiné kategorii než je herectví.