Kdo je to?
Kdo je to Jennifer Aniston? Životopis Jennifer Aniston, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jennifer Aniston?

Kdo je to Jennifer Aniston? Stručný životopis

Jennifer Aniston je herečka populární především ze seriálu Přátelé. Je také producentkou a režisérkou. Sama herečka pochází rodiny, ve které mělo herectví tradici. Hrát začala již jako dítě, kromě Přátel patří k její filmové kariéře Božský Bruce, Marley a já, Zkus mě rozesmát, Šéfové na zabití a další. Kromě různých ocenění získalaJennifer Aniston i hvězdu na chodníku slávy. Velmi sledované bylo také její manželství s Bradem Pittem.Kdo je to Jennifer Aniston? Životopis Jennifer Aniston, lidé, osobnosti z herectví

Popis osobnosti Jennifer Aniston můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Jennifer Aniston

Národnost: USA
Datum narození: 11.2.1969
Místo narození: Los Angeles

Víte, co je to Creme fraiche? Znáte pojem Preeklampsie? Vzpomněli byste si na význam slova IBAN? Pamatujete si definici pojmu CVV?

Klíčová slova: slovo, co znamená, význam, etymologie, popis, přesný význam, kdo to je, původ slova, synonymum, kdo je Jennifer Aniston?, přesný výraz, co je to Jennifer Aniston?, definice, wiki, vysvětlení

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jennifer Aniston

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jennifer Aniston? Kdo to byl Jennifer Aniston? Kdy se narodil Jennifer Aniston? Kde se narodil Jennifer Aniston? Jennifer Aniston se nachází v sekci herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Jennifer Aniston např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jennifer Aniston i v jiné kategorii než je herectví.